23. 2. 2018

Novinka pod lupou: Final Space (TBS)

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název Final Space
Žánr Komedie / Sci-Fi / Animovaný
Stanice TBS
Premiéra 26. 2. 2018 (pilot dostupný od 18. února)
Vysílání pondělí 22:30 hodin
Délka pilotu 22 minut
Předskokan
Konkurence
Tipovačka

O čem to je?

Mezigalaktická komedie sleduje astronauta Garyho a jeho planety ničícího společníka Mooncakea. Společně se tito dva vydávají na dobrodružné cesty vesmírem. Chtějí odhalit tajemství, kde vesmír končí, a jestli vlastně vůbec existuje.

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

Když jsem pilot začala sledovat, už jsem si v hlavě sumírovala, jak moc seriál v názoru pomluvím. Začátek se mi opravdu nelíbil, ale jak epizoda postupovala dál, stával se čím dál více snesitelnější a nakonec musím říct, že ho hodnotím i lehce nadprůměrně.

Během sledování jsem dokonce musela jít zjišťovat, jestli náhodou nemluví hlavního hrdinu Will Forte – hlavní hrdina v The Last Man on Earth. To se mi sice nepotvrdilo, nicméně když jsem zavřela oči, jako bych slyšela Tandyho, jeho intonaci, hlášky, trapnou snahu o vtipy… působilo to na mě hodně podobně, podobná atmosféra, styl humoru, jen tohle je animák zasazený do úplně jiného prostředí.

Příběh je trošku jako Red Dwarf. Je docela primitivní, ale odreagovat se u něj můžete dobře. Není zde zapotřebí trapný, sprostý a nechutný humor, seriál si poradí i v rámci slušnosti. Některé vtipy jsou povedenější než jiné, ale tak to bývá asi u každé komedie.

Je to pouze otázkou osobního vkusu – jak moc vám vyhovuje téma (příběh se odehrává ve vesmíru), styl animace a styl humoru. Myslím, že seriál by si mohl i v našich řadách několik fanoušků najít.
  • zlepšování kvality v průběhu dílu
  • některé vyvedené vtipy
  • specifický styl humoru nesedne každému
  • za mě osobně animace
60 %
Mé hodnocení
ragelly

Dáte novince šanci? Zaujal vás popis nebo trailer? Nebo si počkáte až na více ohlasů a podle toho se rozhodnete, zda sledovat?

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak to ukaž ostatním! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře2zobraz všechny 2 příspěvky
milosh

milosh

Jsem jediný kdo vidí v tom miniobrázečku na titulce SZ jasnou parafrázi na Strážce galaxie? :D
před 134 týdny
Stormrager

Stormrager

tak jsem to včera testl a díky díky, ptž bez tohohle článku bych ho buď neobjevil, a nebo objevil, až by měl...
před 133 týdny
Další články k tématu