Facebook Twitter E-mail
31. srpna 2012

Podařený webseriál Drone a další sci-fi novinky

Včera byla na internet uvolněna první epizoda nového, velice podařeného webseriálu Drone. Ten se odehrává v blízké budoucnosti, kde jsou spolu s lidskými vojáky na bitevní pole posíláni také roboti. Seriál vypráví příběh jednoho takového robotického vojáka, který se rozhodl, že již nebude chladnokrevně zabíjet ve jménu svých lidských pánů. Jenže život na vlastní pěst nebude v lidském světě jednoduchý, pokud nenajde spojence. Pilotní epizoda obsahovala velice dobré akční scény z bitevního pole, které rozhodně nevypadaly „levně“. Je otázkou, zda si seriál udrží vysoce nastavenou laťku.

Jak již bylo nedávno psáno, Joss Whedon dostal od stanice ABC zelenou k natočení pilotní epizody k seriálu S.H.I.E.L.D. Ten bude součástí současného MCU (Marvel Cinematic Universe), to znamená, že se bude odehrávat ve stejném vesmíru jako filmy Hulk, Captain America, Thor, Iron Man, Avengers a další, včetně snímků teprve chystaných. Seriál bude vyprávět o agentech bezpečnostní agentury S.H.I.E.L.D., která se musí vypořádávat s těmi největšími hrozbami nejen na naší planetě. Joss Whedon bude režírovat pouze pilotní díl a bude se podílet i na jeho scénáři. Další práce na seriálu převezme jeho bratr Jed. Joss bude již jen poradce, stejně jako u budoucích filmů z MCU.

Tvůrce seriálu Life on Mars, Matthew Graham, oznámil svůj další projekt. Má jím být sci-fi seriál pro televizi FOX. Velice málo je zatím známo o tomto projektu. Měl by se snad zabývat paralelními světy.

Na internet byl také uvolněn nový, mnohem epičtější trailer k chystané páté sérii The Clone Wars. Ukazuje toho mnohem více, než předchozí kratší trailery.

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
zipacna
Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio. Zatím se musíte spokojit s tím, že umí číst a psát.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

zipacna
před 289 týdny
The Clone Wars jsou letos jediným seriálem, na který se opravdu těším. Strašně...
Petr Vinklárek
před 288 týdny
Kde ho lze shlédnout? :)
zipacna
před 288 týdny
Shlédnou co? Webseriál Drone můžeš shlédnou i zde v záložce Média,...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY