Facebook Twitter E-mail
31. srpna 2012

Robin Williams se možná vrátí na obrazovky a další novinky

  • Robin Williams se možná brzy vrátí na televizní obrazovky jako hvězda nové komedie. Stanice CBS s ním jedná o tom, že by hrál hlavní roli v připravovaném komediálním seriálu z pera scénáristy a producenta Davida E. Kelleyho (Harry's Law, Boston Legal, Ally McBeal). Tato role by znamenala hercův návrat k seriálům téměř po třiceti letech. Projekt je popisován jako půlhodinová komedie o vztahu otce a dcery, kteří sdílí společné zaměstnání.
  • Person of Interest: Gloria Votsis (White Collar /Ve službách FBI/) bude hostovaat v páté epizodě jako Maxine, vtíravá reportérka.
  • Castle (Castle na zabití): Tamara Braun bude hostovat v páté sérii jako Natalia, sexy majitelka baru, kterou svědci spatřili s obětí vraždy, kterou Beckettová s Castlem vyšetřují. Herečka se objeví v páté epizodě.
  • Modern Family (Taková moderní rodinka): Shelley Long si zopakuje svou roli Dede Pritchett, matky Claire a Mitchella.
  • Beuty and the Beast: Kelly Overton (True Blood /Pravá krev/) bude hostovat jako Claire, inteligentní a extrémně atletická doktorantka, která má aférku s Evanem (Max Brown) poté, co se seznámí přes internet.
  • Elementary: David Harbour (The Newsroom) získal epizoidní roli. Ztvární doktora Masona Baldwina, briliantního chirurga, který se spřátelí se Sherlockem, když spolu vyšetřují vraždu v nemocnici.
  • Haven (Městečko Haven): Laura Vandervoort (Smallville, V) bude hrát ve dvou epizodách nové řady. Její postava bude velice inteligentní a krásná žena, která se vrátila do městečka, kde začne bouřit vody. Je totiž šílená kvůli ztrátě milované osoby.
  • Tori Spelling (Beverly Hills 90210) a jejímu manželovi Deanu McDermottovi se narodil čtvrtý potomek. Syn dostal jméno Finn Davey McDermott.
Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Anyk
hodně dávno
Gloria Votsis se také znovu objeví ve White Collar, konkrétně v epizodě...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY