Facebook Twitter E-mail
3. září 2012

Hvězda Battlestar Galacticy míří do Community a jiné střípky

  • Community: Tricia Helfer (Battlestar Galactica) bude ve čtvrté sérii hostovat jako Lauren, nádherná fanynka fiktivní hitovky Inspector Spacetime.
  • Grey's Anatomy (Chirurgové): Steven Culp (JAG, Desperate Housewives /Zoufalé manželky/) získal vedlejší roli v nové sérii. Zahraje si nového doktora.
  • Happy Endings: Nick Zano (2 Broke Girls) se objeví minimálně v šesti epizodách nové série. Ztvární Peta, novou romantickou známost pro Penny. Poprvé se objeví v páté epizodě.
  • Weeds (Tráva): Guillermo Diaz (Scandal) si v posledních třech epizodách seriálu zopakuje svou roli Guillerma Garcii Gomeze, dávného nepřítele Nancy.
  • 30 Rock (Studio 30 Rock): Bryan Cranston (Breaking Bad /Perníkový táta/) a Catherine O'Hara (Best in Show) budou hostovat v nové sérii. Herečka ztvární typickou country ženskou, Cranston bude její „kamarád“.
  • Stanice FOX obnovila novinku Gordona Ramsayho Hotel Hell pro druhou sérii.
  • Randy Jackson se po jedenácti letech zvedá z porotcovského křesla American Idolu. U show ovšem zůstane, přesune se k mentorování soutěžících. Jaký osud kvůli tomu asi čeká Jimmyho?
Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Anyk
hodně dávno
WOW, z prodloužení Hotel Hell mám fakt radost!!! Díky ragelly, tahle...
ragelly
hodně dávno
Já taky! :D Všichni mají alespoň lepší náladu :)
Maarti
hodně dávno
Tenhle nováček v GA se mi moc nezamlouvá, ale nejspíš jeto jen tou...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY