7. 3. 2018

Seriálové osudy: The Good Doctor

Seriálové osudy: The Good Doctor

Stanice ABC naděluje předčasný dárek všem fanouškům letošní novinky The Good Doctor. Seriál se dočkal prodloužení pro druhou sezónu, s novými epizodami se vrátí na podzim. Rozhodnutí není ani trošku překvapivé, drama je totiž nejsledovanějším nováčkem stanice za posledních 13 let. Prozatím nebylo oznámeno, kolik epizod bude druhá série mít, ale ve smlouvě hlavního herce Freddieho Highmorea je uvedeno, že bude točit maximálně 18 epizod za sezónu.

„The Good Doctor vysílá do světa zprávu o tom, že jsou si všichni rovni. Diváci ji přijímají s otevřenou náručí a pro nás na ABC jde o základní poselství, které chceme šířit dál,“ uvedla ředitelka stanice Channing Dungey v oficiálním vyjádření. „Seriál se rychle přidal k nepostaradaetlným televizním kouskům, a to i přes velkou konkurenci. Jsme nadšeni, že můžeme oznámit, že se Dr. Shaun Murphy vrátí v další sérii.“

The Good Doctor je adaptací korejského seriálu, kterou si vzal pod svá křídla tvůrce House David Shore. Highmore zde září jako doktor Shaun Murphy, mladý chirurg se syndromem učence, který opouští svůj klidný vesnický život a přidává se k prestižnímu týmu v nemocnici St. Bonaventure.
Další díly seriálu
Taky by ti myš neupadla, když to pošleš do světa. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře3zobraz všechny 3 příspěvky
Caroline115

Caroline115

Tak to opravdu není překvapivé....snadný bod :-D
před 126 týdny
Rašík

Rašík

Bude to zajímavé, už se těším na další díly a uvidíme, co přinese druhá sezóna.
před 126 týdny
Anduska

Anduska

supr zpráva :))
před 126 týdny
Další články k tématu