Facebook Twitter E-mail
11. března 2018

Novinky pro druhou řadu Punishera

Už dlouho víme, že u seriálu The Punisher nás čeká druhá série, ale až do teď jsme netušili, co (a kdo) nás v ní čeká ani kdy se představí. Nyní víme o něco více, ale jasno v tom pořád není.

Nejprve k vysílání, oficiálně nebylo stanoveno žádné datum, nicméně zákulisní drby naznačují, že bychom se měli dočkat druhé řady na konci letošního roku a měl by být následován stejný vzorec jako u řady první. Produkce by měla začít každým dnem a bude trvat zhruba do léta.

Pokračujme spekulací o tom, co by nás v druhé řadě mohlo čekat. Podle castingových novinek to vypadá, že druhá řada by mohla být volnou adaptací Punisherových příběhů z let 2005–06 s názvem The Slavers. Showrunner Steve Lightfoot se nechal slyšet, že by za záporáka rád měl Barracudu, což do tohoto příběhu zapadá. Mimochodem The Slavers je pořádně temný příběh a pro druhou řadu Punishera by byl skvělou volbou.

Nyní už k obsazování, začneme potvrzením jedné staronové tváře. Bylo potvrzeno, že Ben Barnes se vrátí, nebylo však oznámeno, jestli se vrátí jako Billy Russo, nebo zda už se představí jako Jigsaw, jak bylo naznačeno v závěru první řady.

K tomu byly oznámeny tři nové tváře. Prvním z nich je Josh Stewart (Dirt), který se představí jako John Pilgrim. Muž, který navenek působí klidně, ale uvnitř je nemilosrdně tvrdý. I když se život plný násilí rozhodl nechat za sebou, tak ho okolnosti donutí použít staré schopnosti a vrhnout se do světa Franka Castlea.

Druhou novou tváří je Floriana Lima (Supergirl), která se představí jako Krista Dumont, chytrá a cílevědomá psychoterapeutka pro válečné veterány. A nakonec Giorgia Whigham (13 Reasons Why), která si zahraje Amy Bendix, ulicí protřelou dívku se záhadnou minulostí. Tato postava se poprvé objevila v komiksu Punisher War Zone z roku 1994.

Pokud se vám zdá čekání dlouhé, tak si ho můžete zkrátit u druhé řady Jessicy Jones, která má momentálně premiéru na Netflixu. A případně u druhé řady Lukea Cage, který se objeví 22. června.

Floriana Lima, Josh Stewart a Giorgia Whigham

Těšíte se na novou řadu Punishera? Dočkáme se Jigsawa nebo Barracudy? Bude skutečně druhá řada založená na The Slavers? A jak se vám zamlouvají nové tváře?

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Squerago
před 87 týdny
Ať to bude jakkoli, tak se těším.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY