9. 3. 2018

Seriálové osudy: The Librarians

Seriálové osudy: The Librarians

Kabelovka TNT během noci oznámila, že po čtvrté sérii ruší své nadpřirozené drama The Librarians (Knihovníci). Seriál se nových epizod tedy nedočká. Výkonný producent Dean Devlin zprávu oznámil na svém Twitteru a dodal, že seriál nyní bude hledat nový domov. Pokud se mu to nepodaří, finále čtvrté řady, které se vysílalo 7. února, bude muset posloužit i jako závěr celého seriálu.

Knihovníci měli premiéru na konci roku 2014 a stal se z nich druhý nejúspěšnější nový seriál roku, hned po The Last Ship od stejné stanice. Oba seriály skvěle zapadly do nové strategie kabelovky, která chtěla vytvářet zábavné dobrodružné seriály. Knihovníci si vedli dobře a patřili stále k nejsledovanějším pořadům stanice až do letoška, kdy se objevila novinka The Alienist a sebrala jim lesk.

Kabelovka nyní upravuje svou strategii a zaměřuje se na temnější drama více na hraně, např. Animal Kingdom nebo Good Behavior. V důsledku toho před nedávnem zrušila svou kriminálku Major Crimes a nyní i The Librarians. Navíc se spekuluje i o tom, že nadcházející pátá série The Last Ship bude také poslední.

Seriál je založen na slavné filmové sérii, roli si v něm zopakoval i herec z filmů Noah Wyle alias Flynn Carsen.

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak to dej vědět světu! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře14zobraz všech 14 příspěvků
andrea168

andrea168

To mne mrzi:( Doufam, ze najdou misto, kde se uchyti. Pokud ne, tak tedy alespon doufam, ze to nejak...
před 126 týdny
marvio

marvio

Škoda knihovníků, byla to příjemná oddychovka :-/
před 125 týdny
GoogleMaps

GoogleMaps

Tohle jsem vůbec nevěděl, že by mohl skončit.. sledovanost velmi slušná.. myslím, že si zasloužili 5. sérii....
před 124 týdny
Další články k tématu