Facebook Twitter E-mail
10. března 2018

Piloty v sezóně 2018/2019 (CBS)

Dnes pokračujeme v našem pilotovém přehledu stanicí CBS. Dočkáme se i něčeho jiného než dvaceti různých kriminálek a komedií z dysfunkčních rodin?

DRAMA

Cagney and Lacey

• Tvůrci: Bridget Carpenter (11.22.63)
• Herci:

Dvě policejní detektivky a jejich přátelé udržují ulice Los Angeles v bezpečí.

Reboot stejnojmenného seriálu z 80. let.

Chiefs

• Tvůrci: David Hudgins (Past Life), Carol Mendelsohn (CSI: Miami), Julie Weitz, Zetna Fuentes (Switched at Birth)
• Herci: Jorja Fox, Alana De La Garza, Aunjanue Ellis, Michael Trucco

Pracovní a osobní životy třech ambiciózních, úspěšných, leč velmi rozdílných žen, které všechny pracují jako velitelky policie ve svých vlastních okrscích v částech města Los Angeles.

The Code

• Tvůrci: Craig Sweeny (Limitless), Carl Beverly, Sarah Timberman
• Herci: –

Ti nejchytřejší lidé z armády se vydávají směrem k nejtěžším výzvám v soudní síni i mimo ni. Každý advokát je trénován jako žalobce, obhájce i vyšetřovatel… a taky mariňák.

(Ano, pilot byl napsán už u ABC, zdrojový web má očividně chybku, pilot patří skutečně k CBS.)

F.B.I. (již objednáno pro seriál)

• Tvůrci: Craig Turk (Private Practice), Dick Wolf (Law & Order: Special Victims Unit), Arthur W. Forney (Law & Order: Special Victims Unit), Peter Jankowski
• Herci: Jeremy Sisto (Suburgatory), Zeeko Zaki (Homeland), Connie Nielsen (Following, The)

Seriál sleduje interní vyšetřování případů týmu newyorské pobočky F.B.I.

God Friended Me

• Tvůrci: Steven Lilien (Alcatraz), Bryan Wynbrandt (Alcatraz), Greg Berlanti (Arrow), Sarah Schechter, Marcos Siega (Following, The)
• Herci: Brandon Micheal Hall (Mayor, The), Violett Beane (Flash, The), Joe Morton (Eureka), Suraj Sharma (Homeland), Javicia Leslie

Pilot se zabývá otázkami víry, existence a vědy. Točí se okolo neskrývaného ateisty, jehož život se obrátí vzhůru nohama, když si ho spřátelí na Facebooku sám Bůh. Nedobrovolně se hrdina stane agentem změny v životech a cestách ostatních kolem něj.

L.A. Confidential

• Tvůrci: Jordan Harper (Mentalist, The), Anna Fricke (Men in Trees), Arnon Milchan, Michael Dinner (Chicago Hope)
• Herci: Mark Webber (Top Gear), Shea Whigham (Boardwalk Empire), Alana Arenas (BrainDead), Brian J. Smith (Stargate: Universe), Walton Goggins (Justified)

Cesty tří detektivů z oddělení vražd, reportérky a začínající herečky se zkříží, když detektivové pronásledují sadistického sériového vraha. Tajnosti a lži se rozplétají v prostředí příběhu zasazeného do třpytivých 50. let v Los Angeles.

Moderní zpracování klasických románů Jamese Ellroye.

Magnum P.I.

• Tvůrci: Peter Lenkov, Eric Guggenheim (Hawaii Five-0), John David (Roots: The Next Generations), John Fox (Player, The), Justin Lin (Community), Danielle Woodrow
• Herci: Jay Hernandez (Gang Related), Perdita Weeks (Lost in Austen)

Thomas Magnum je bývalý námořní SEAL, který se vrací domů z Afghánistánu. Stane se z něj soukromé očko a hrdina využívá své vojenské dovednosti k řešení případů.

Reboot stejnojmenného seriálu.

Main Justice

• Tvůrci: Sascha Penn (Power), Jerry Bruckheimer (Jimmy Kimmel Live!), Jonathan Littman, KristieAnne Reed, Eric Holder, David Semel (Dawson's Creek), Sunil Nayar (CSI: Miami)
• Herci: Bokeem Woodbine (Saving Grace), Timothy Hutton (Leverage), Peter Gallagher (O.C., The), Deborah Ayorinde (Luke Cage)

V chaotickém světě 5. patra nejvyššího soudu má státní návladní na stole ty největší právní a investigativní případy, které se v zemi objeví. To vše je velká zodpovědnost, zvlášť když jde o nejmladšího člověka, který kdy tuto pozici vykonával.

Inspirováno životem a prací bývalého státního návladního Erica Holdera.

Murder

• Tvůrci: Amanda Green (Law & Order: Special Victims Unit), Dan Lin (Chicago P.D.), Anthony Hemingway (CSI: NY), Lindsey Liberatore
• Herci: Michael Chiklis (Gotham), Teyonah Parris (Survivor's Re­morse), Luna Lauren Velez, Pallavi Sharda (Pulse), Leonard Roberts (Heroes), Andrea Demetriades (Seven Types of Ambiguity), Jennifer Mudge (Law & Order: Criminal Intent)

Investigativní drama sleduje zločin z jedinečné a často konfliktní perspektivy policistů a vrahů, svědků a obětí, přátel a rodiny. Potenciální seriál je natáčen stylem true-crime dokumentu a sleduje emoční cestu vyšetřování případů. Tím dovoluje divákům, aby si sami udělali názor na to, co je pravda, a soudili podezřelé a jejich vinu či nevinnu sami.

Red Line

• Tvůrci: Caitlin Parrish (Supergirl), Erica Weiss, Ava DuVernay (Queen Sugar), Greg Berlanti (Arrow), Sarah Schechter, Victoria Mahoney (Sliders)
• Herci: Emayatzy Corinealdi (Romantically Challenged), Noel Fisher (Riches, The), Noah Wyle (ER), Michael Patrick Thornton (Private Practice), Aliyah Royale, Vinny Chhibber (Chuck), Howard Charles (Musketeers, The), Elizabeth Laidlaw (Chicago P.D.)

Bílý policista v Chicagu omylem zastřelí černého doktora. Poté je příběh vyprávěn z perspektivy tří různých rodin, které všechny mají s případem spojitost. Děj je vyprávěn z perspektivy každé rodiny.


KOMEDIE

Fam

• Tvůrci: Corinne Kingsbury (Newsroom, The), David Rosenthal (Nash Bridges), Aaron Kaplan (Top Chef), Dana Honor, Wendi Trilling, Andy Ackerman (New Adventures of Old Christine, The)
• Herci: Odessa Adlon, Brian Stokes Mitchell (Vampirina), Sheryl Lee Ralph (Moesha)

Hrdinka s ní o tom, jak pohádkový bude její život s novým snoubencem a jeho smetánkovou rodinou. Sny se však rychle změní v noční můru, když se k ní nastěhuje její sestra, která má místo života chaos. Jde k ní, aby unikla jejich chaotickému otci.

Welcome to the Neighborhood (dříve Here Comes the Neighborhood)

• Tvůrci: Jim Reynolds (Big Bang Theory, The), Aaron Kaplan (Top Chef), Dana Honor, Wendi Trilling, James Burrows (Cheers)
• Herci: Sheaum McKinney, Marcel Spears (Mayor, The)

Ten nejhodnější chlap ze středozápadu USA se nastěhuje se svou rodinou do rušného a drsného sousedství v L.A., kde ne všichni oceňují jeho extrémní chuť udržovat aktivní sousedské vztahy.

History of Them

• Tvůrci: Gloria Calderon Kellett (How I Met Your Mother), Pamela Fryman (How I Met Your Mother), Marc Provissiero
• Herci: Ana Villafañe, Brett Dier (Ravenswood), Lisa Vidal (Event, The), Felix Solis (Ten Days in the Valley), Amit Shah (Jekyll & Hyde), Caitlin McGee (Halt and Catch Fire), Christopher Powell (Empire)

Multikulturní komedie o tom, jak se dva kamarádi Luna a Adam setkají a zamilují. K vyprávění příběhu jsou využita sociální média obou hrdinů.

Inspirováno skutečným životem Glorie Calderon Kellett.

I Mom So Hard

• Tvůrci: Michelle Nader (2 Broke Girls), Kristin Hensley (Brooklyn Nine-Nine), Jen Smedley, Rob Thomas (90210), Danielle Stokdyk, Dan Etheridge (Party Down), Don Scardino (Another World)
• Herci: Kristin Hensley (Brooklyn Nine-Nine), Jen Smedley, Freddie Prinze Jr. (Freddie), David Finn, Tymberlee Hill (Marry Me)

Dvě matky ukážou, jak je jejich přátelství významné, aby jim pomáhalo přečkat role manželek a matek.

Adaptace webseriálu #imomsohard.

Murphy Brown (již objednáno pro seriál)

• Tvůrci: Diane English (Murphy Brown), Candice Bergen (Boston Legal), Pam Fryman (Mom)
• Herci: Candice Bergen (Boston Legal), Faith Ford (Hope & Faith), Joe Regalbuto (Murphy Brown), Grant Shaud (Oliver Beene)

Murphy Brown je slavná investigativní novinářka a televizní moderátorka. Vrací se do světa kabelového zpravodajství, sociálních médií, fake news a velmi odlišného politického a kulturního prostředí, než když jsme ji viděli naposledy.

Revival stejnojmenného seriálu.

Pandas in New York

• Tvůrci: Ajay Sahgal (Friend Me), Andy Ackerman (New Adventures of Old Christine, The), Mark Cendrowski (Big Bang Theory, The)
• Herci: Nishi Munshi (Originals, The), Hina Abdullah (Last Ship, The), Dan O'Brien (Whitney), Bernard White (Dragnet), Gita Reddy (Chasing Life)

Rodina indických doktorů má svou úspěšnou praxi v New Yorku. Členové se rozhodnou uskutečnit nový velký projekt, aby zorganizovali život nejmladšímu synovi. Nemají tušení, že on už má své vlastní plány.

25 (dříve Best Friends)

• Tvůrci: Hilary Winston (Bad Teacher), Seth Rogen (Preacher), Evan Goldberg (Preacher), James Weaver (Lewis)
• Herci: –

Kyle je dvacátník, který přichází do Austinu, aby přesvědčil svou nejlepší kamarádku z kempu, že jsou pro sebe stvoření. Bohužel pro něj se žena právě zasnoubila. Hodně chlapů by to v tuto chvíli vzdalo. Kyle ale není jedním z nich. Nicméně k jeho velkému překvapení, i když přijel do města hledat tu pravou, možná najde mnohem více než jen ji.

nepojmenovaný projekt od Austena Earla a Tima McAuliffea

• Tvůrci: Austen Earl (Millers, The), Ben Winston, Michael Rotenberg, Jonathan Berry (Three Rivers)
• Herci: Damon Wayans Jr. (New Girl), Felix Mallard

Mladý manželský pár hodně zpohodlněl a našel si svou oblíbenou každodenní rutinu. Vše se změní, když se do volného pokoje nastěhuje mladý muzikant, který je hvězdou na vzestupu a občas ho pronásledují i novináři.

Další díly seriálu

Piloty v sezóně 2018/2019 (ABC) (8. 3. 2018)
Piloty v sezóně 2018/2019 (CBS) (právě čteš)
Piloty v sezóně 2018/2019 (The CW) (12. 3. 2018)
Piloty v sezóně 2018/2019 (Fox) (14. 3. 2018)
Piloty v sezóně 2018/2019 (NBC) (17. 3. 2018)
Piloty v sezóně 2018/2019: Kabelovky a streamovací služby (20. 3. 2018)

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

RawBanana
před 39 týdny
U dramat celkem podobná nabídka jako u ABC, samé krimi, právo, voják......
luciakanky
před 39 týdny
ach jaj. nie je tu nič také čo by ma zaujalo na prvé prečítanie. Murphy Brown...
Arkantos
před 37 týdny
Jedina zaujimava vec je asi L.A. Confidental. Ale neviem ci sa k tomu...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY