Facebook Twitter E-mail
14. března 2018

Střídání stráží v The Crown pokračuje

O tom, že nás v seriálu The Crown čeká od třetí řady úplně nové obsazení, už víme nějakou dobu. Dokonce jsme vám i prozradili, kdo nahradí Claire Foy v roli královny Alžběty, a většina přivítala Olivii Colman s otevřenou náručí.

Nyní to, alespoň podle spekulací britského tisku, vypadá, že byl konečně nalezen i nový princ Philip. Zatím to však nebylo oficiálně potvrzeno, a tak je třeba brát vše s mírnou rezervou. Roli vévody z Edinburghu byl po Mattovi Smithovi neměl převzít nikdo jiný než Hugh Laurie.

Tvůrce Peter Morgan se údajně nechal slyšet, že je velmi nadšený z představy, že by si Laurie zahrál Philipa mezi šedesátými a osmdesátými lety (plánovaná třetí a čtvrtá řada). Zákulisní zdroje potvrzují, že jméno Hugha Laurie se často skloňuje a měl by být přesně tím velkým jménem, které přitáhne další diváky.

Mezitím možná trochu zapadla zpráva, že i princezna Margaret byla přeobsazena. Vanessu Kirby, která ji hrála první dva roky, nahradí Helena Bonham Carter.

Nyní však fanoušky pobouřila zpráva, že Claire Foy za svou roli dostala zaplaceno méně než její partner Matt Smith. Pole tvůrců se však něco takového už nebude opakovat a producentka Suzanne Mackie prohlásila: „Od teď už nedostane nikdo zaplaceno víc než královna.“

Bude takhle vypadat nová královská dvojice?

Těšíte se na novou řadu The Crown? Co říkáte na rozrůstající se obsazení? A jaký je váš názor na rozdíl v platech herců?

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

foruska
před 39 týdny
Pajky má pravdu, Foy odvedla skvělou práci a věřím, že její další role už budou...
Tesa.
před 39 týdny
Tak to je silná zostava!!! :) Perfektný výber, teším sa
Suezz
před 20 týdny
Mno tak nic, Hugh Laurie nebude..:/ Silné zklamání teda, na to jsem se...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY