Facebook Twitter E-mail
5. září 2012

True Blood bude mít kratší šestou sérii a další střípky

  • True Blood (Pravá krev): Tvůrce seriálu Alan Ball v rozhovoru pro TV Guide oznámil, že šestá série bude obsahovat pouze 10 epizod. „Anna bude šestou sérii natáčet normálně. Kvůli jejímu listopadovému porodu posouváme produkci na leden. Šestá série bude mít pouze deset epizod, z části kvůli Anně, z části kvůli současné ekonomické situaci,“ uvedl.
  • The Biggest Loser: Původní duo je opět spolu! Jillian Michaels se v lednu vrátí na obrazovky jako trenérka jednoho z týmů. Kromě ní samozřejmě nebude chybět ani Bob Harper a Dolvett Quince. Tentokrát se show zaměří na dětskou obezitu, soutěžit budou děti a teenageři ve věku 13 – 17 let.
  • Stanice TBS obnovila svou letní novinku Sullivan and Son pro druhou sérii.
  • Stanice Starz, která má na svědomí Bosse nebo Magic City, objednala deset epizod seriálu The White Queen. Projekt vychází ze tří bestsellerů autorky Philippy Gregory. Děj je zasazen do Anglie během Války růží. Ukazuje tři ženy, které jsou zapletené do stávajících bojů o trůn – ve hře jsou ti nejkrutější hráči v historii, kteří se nezastaví před ničím, aby chránili své zájmy a zájmy svých milovaných. Je to příběh o lásce a ztrátě, svádění a podvodu, zradě a vraždě. Vše prožívají tři ženy (Elizabeth Woodville, Margaret Beaufort, Anne Neville), které pro svou touhu po moci manipulují zákulisí zásadních scén v dějinách historie. Natáčet se bude v Belgii a Starz bude seriál vysílat někdy v roce 2013.
  • Nedávno jsme vám psali, že Eddie Murphy spolupracuje na přípravách seriálové verze Beverly Hills Cop. Stanice CBS tento týden projekt vybrala a dala mu pilotovou objednávku.
  • Kevin Weisman (Alias) a Nate Torrence (Mr. Sunshine) získali hlavní role v Hello Ladies, komediálním pilotu stanice HBO. Hlavní postavou je Stephen (Stephen Merchant), Angličan, který se v Los Angeles snaží najít ženu svých snů. Torrence bude hrát jeho nejlepšího přítele, kterého po jedenácti letech opustí žena. Wisman ztvární Kivese, který doprovází Stephena a Wada při jejich nočních taženích.
Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Boučis
před 253 týdny
Po událostech ve finále 5 řady TB čekám 10 nabušených dílů. Jen doufám, že...
anjoa
před 252 týdny
Já se těšila na dětské soutěžící, ale nakonec v TBL děti nesoutěží, jsou...
ragelly
před 252 týdny
Přesně tak, taky mě to trošku zklamalo, na druhou stranu Loser je Loser a...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY