Facebook Twitter E-mail
17. března 2018

Piloty v sezóně 2018/2019 (NBC)

Blížíme se do finále! Před tím, než se podíváme na kabelovky, vám nabízíme 15 pilotů, ze kterých bude pro příští sezónu vybírat stanice NBC. Dokáže vás nějaký z nich oslovit?

DRAMA

The Enemy Within

• Tvůrci: Ken Woodruff (Mentalist, The), Vernon Sanders, Mark Pellington (Cold Case)
• Herci: Jennifer Carpenter (Dexter), Morris Chestnut (V), Raza Jaffrey (Code Black)

Investigativní thriller je zasazen do světa tajných služeb. Hlavní hrdinkou je bývalá CIA agentka Erica Wolfe, ta nejslavnější zrádkyně v moderní historii a nejnenáviděnější žena v celé Americe. Hrdinka se dostane do přísně střežené náhradní věznice, na kterou dohlíží FBI. Zde má pomoct zastavit ty nejnebezpečnější špionážní činy, které ohrožují dnes a denně Spojené státy.

The Gilded Age

• Tvůrci: Julian Fellowes (Downton Abbey), Gareth Neame (Last Kingdom, The)
• Herci: –

Marian Brook je mladík z konzervativní rodiny, který dospívá v New Yorku v 80. letech 19. století. Dostane se do zámožné rodiny, které dominuje bezcitný král železnice George Russsell, jeho syn Larry a žena Bertha.

In Between Lives

• Tvůrci: Moira Kirland (Medium), David Heyman, Nancy Cotton, Charlotte Sieling (Forbrydelsen)
• Herci: Harriet Dyer (Love Child), Yusuf Gatewood (Originals, The), Cindy Luna (Castle)

Záhadná žena opakovaně využívá svůj dar jasnozřivosti, aby pomáhala detektivovi v Los Angeles a bývalému FBI outsiderovi řešit ty nejtěžší a nejvíce zapeklité případy, které město nabízí. Její schopnost jí umožňuje také vidět a mluvit s mrtvými, kteří vyhledávají její pomoc, aby dořešili své problémy. A nezáleží na tom, jestli se to hrdince líbí, nebo ne.

Manifest

• Tvůrci: Jeff Rake ($treet, The), Robert Zemeckis (A to Z), Jack Rapke, David Frankel (Teech), Jackie Levine
• Herci: Melissa Roxburgh (Valor), Josh Dallas (Once Upon a Time), Athena Karkanis (Lottery, The), J.R. Ramirez (Power), Parveen Kaur (Beyond), Luna Blaise

Letadlo zmizí z radaru a vrátí se o několik let později poté, co ho nikdy nikdo nevypátral a předpokládalo se, že skončilo ztraceno v moři. Pro lidi v letadle neuplynul žádný čas navíc, ale pro jejich milované doma uběhlo mnoho let. Potenciální seriál sleduje jejich osobní životy a postupně odhaluje větší záhadu a vyšší účel, který je jejich osudem.

Suspicion

• Tvůrci: Jessica Goldberg (Path, The), Rachel Kaplan, Peter Traugott, Avi Nir (Allegiance), Alon Shtruzman, Joseph Finder, Brad Anderson (Dogs 101)
• Herci: Derek Luke (13 Reasons Why), Raul EsparzaPaula Newsome, Jeri Ryan (Boston Public)

Thriller o tom, jak daleko je člověk ochoten jít, aby zachránil své milované. Poté, co Danny Goldman přijme půjčku od svého nového kamaráda a souseda milionáře, navštíví ho FBI a hrdina se dozví, že šlo o rozhodnutí, kterého bude do konce života litovat. Nyní je nucen pracovat jako informant pro FBI a aby získal zpět svou svobodu, musí se Danny ponořit do světa plného násilí a korupce, a zároveň se ze všech sil snažit ochránit svou rodinu.

Adaptace knihy od Josepha Findera.

Nepojmenovaný spin-off Bad Boys

• Tvůrci: Brandon Margolis (Blacklist, The), Brandon Sonnier (Blacklist, The), Anton Cropper (Suits), Jerry Bruckheimer (Jimmy Kimmel Live!), Jonathan Littman, KristieAnne Reed, Jeff Gaspin, Jeff Morrone, Doug Belgrad, Gabrielle Union (Being Mary Jane), Jessica Alba (Dark Angel), Sonnier Margolis
• Herci: Gabrielle Union (Being Mary Jane), Ryan McPartlin (Chuck), Jessica Alba (Dark Angel), Ernie Hudson (APB), Zach Gilford (Friday Night Lights), Duane Martin (All of Us)

Svobodomyslná bývalá DEA agentka Syd Burnett míří k novému začátku ve své nové práci jako detektivka u policie v Los Angeles. Za parťačku dostane Nancy McKeenu, pracující matku, která se dívá na Sydinu svobodu s pořádnou dávkou závisti. Tyto dvě mají naprosto odlišný životní styl i přístup k práci, ale obě dokážou práci odvést na výbornou.

Nepojmenovaný projekt Davida Schulnera a Petera Hortona (dříve Bellevue)

• Tvůrci: David Schulner (Do No Harm), Peter Horton (Brimstone), Eric Manheimer
• Herci: Ryan Eggold (Blacklist, The), Freema Agyeman (Sense8), Jocko Sims (Last Ship, The), Anupam Kher (Sense8), Janet Montgomery (Salem), Tyler Labine (Invasion)

Přístup nového ředitele nemocnice Bellevue narušuje zdejší status quo, kdy se vždy na prvním místě myslí na pacientovo dobro. Nemocnice se nachází na Manhattanu a jde o jediné zařízení na světě, které umí léčit pacienty s ebolou, vězně z Rikers Islandu a prezidenta Spojených států pod jednou střechou.

The Village

• Tvůrci: Mike Daniels (Sons of Anarchy)
• Herci: Grace Van Dien (Greenhouse Academy), Moran Atias (Tyrant), Lorraine Toussaint (Forever), Michaela McManus (Awake), Jerod Haynes (Crisis), Frankie Faison (Banshee), Warren Christie (Alphas), Daren Kagasoff (Secret Life of the American Teenager, The), Dominic Chianese (Sopranos, The)

Obyvatelé žijící v jednom bytovém domě na Manhattanu se liší věkem, rasou, kulturou i životním stylem. Nicméně zjišťují, že čím více se jejich životy prolínají, tím komplexnější a lepší mají mezi sebou vztahy. To jen dokazuje, že životním výzvám je lepší čelit po boku rodiny, i když jde o rodinu, kterou si najdete později v životě.


KOMEDIE

Abby's

• Tvůrci: Josh Malmuth (New Girl), Mike Schur, David Miner, Pamela Fryman (How I Met Your Mother)
• Herci: Natalie Morales (Grinder, The), Nelson Franklin (Millers, The), Jessica Chaffin (Man with a Plan), Leonard Ouzts

Abby's je bar bez licence v San Diegu, kde se místní nadšeně sesedají. Místní pravidla jim dávají pocit společenské komunity a dovolují jim vyhýbat se nezodpovědnému chování, které by mohli provozovat v jiných podnicích.

Bright Futures

• Tvůrci: Hale Rothstein (Cuts), Danny Segal, Isaac Schamis, Kenya Barris (Black-ish)
• Herci: –

Čtyři spolubydlící se snaží ustát přechod ze zábavných a nezodpovědných dvacátníků až k úspěšným profesionálům, kterými jsou předurčeni se stát.

Friends-in-Law

• Tvůrci: Brian Gallivan (McCarthys, The), Tom Werner (America in Primetime), Pamela Fryman (How I Met Your Mother)
• Herci: Devere Smith, John Gemberling (Fat Guy Stuck in Internet), Nicole Parker (Ninja Turtles: The Next Mutation)

Brian a Jake nemůžou být více odlišní. Nyní se však musí rychle naučit společně vycházet, protože nejlepší kamarádi obou z nich se rozhodnou, že se vezmou.

Guess Who Died

• Tvůrci: Norman Lear (All in the Family), Peter Tolan (Rescue Me), Brent Miller (Ninjago: Masters of Spinjitzu)
• Herci: Hector Elizondo (Last Man Standing), Holland Taylor (Two and a Half Men), Christopher Lloyd (Modern Family), Beth Lacke (Work It), Adrian Martinez (Blacklist: Redemption, The)

Humorný a inspirující pohled na to, jaké radosti a strasti každý z nás prožívá během různých životních stádií.

Inspiruje se osobními zkušenostmi Normana Leara.

Like Family

• Tvůrci: Suzanne Martin (Hot in Cleveland), Sean Hayes (Hollywood Game Night), Todd Miller
• Herci: Brandon Mychal Smith (Sonny with a Chance), Kether Donohue (You're the Worst), Rebecca Mader (Once Upon a Time), Blake Anderson (Workaholics)

Aubrey a Artie si během svého vyrůstání v pěstounské péči vytvořili velmi pevné pouto, téměř jako sourozenecké. Nyní jsou však již dospělí a zjišťují, že taková blízkost mezi dvěma lidmi může dospěláctví značně zkomplikovat.

So Close

• Tvůrci: Greg Malins (Ground Floor), Sean Hayes (Hollywood Game Night), Todd Milliner (Hollywood Game Night)
• Herci: Sasheer Zamata (BoJack Horseman), Sean Kleier (Odd Mom Out), Punam Patel (Kevin from Work), Sabrina Carpenter (Girl Meets World), Dan Bucatinsky (Marry Me)

Riley a Kyle jsou beznadějní romantici, kteří se nachází na rozcestí svých oddělených životů. Jsou hodně blízko tomu,a by se usadili se špatnými partnery. Netuší, že žijí jen několik ulic od sebe a dost možná jsou spřízněné duše.

Nepojmenovaný projekt Aseem Batra

• Tvůrci: Aseem Batra (Cleveland Show, The), Amy Poehler (Upright Citizens Brigade), Dave Becky, Julie Anne Robinson (Grey's Anatomy), Julie Pancho
• Herci: Sarayu Blue (No Tomorrow), Paul Adelstein (Private Practice), Zach Cherry (Horace and Pete)

Hlavní hrdinkou je žena, která se snaží mít vše, co jen si člověk může stát. Pilot nabízí pohled bez jakéhokoliv filtru na to, jaké má tato snaha vedlejší účinky.

Další díly seriálu

Piloty v sezóně 2018/2019 (ABC) (8. 3. 2018)
Piloty v sezóně 2018/2019 (CBS) (10. 3. 2018)
Piloty v sezóně 2018/2019 (The CW) (12. 3. 2018)
Piloty v sezóně 2018/2019 (Fox) (14. 3. 2018)
Piloty v sezóně 2018/2019 (NBC) (právě čteš)
Piloty v sezóně 2018/2019: Kabelovky a streamovací služby (20. 3. 2018)

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Qmati
před 38 týdny
Tak tady se dá něco vybrat. Nějaké drama,komedie nezaujaly.
Koldik
před 38 týdny
presne takto to vidim aj ja...
Arkantos
před 37 týdny
Tak na tejto stanici absolutna nula

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY