Facebook Twitter E-mail
20. března 2018

Piloty v sezóně 2018/2019: Kabelovky a streamovací služby

Poslední článek z našeho velkého pilotového přehledu je zde! Dnes přichází na řadu kabelovky a streamovací služby a dá se hádat, že zde najdete nejvíce potenciálních nových favoritů. Jak to vidíte vy?

AMAZON

Making Friends (komedie)
Herci: Adhir Kalyan (Rules of Engagement), Georgia King (The New Normal)

Mark je chytrý kluk s diplomem, který vytváří roboty a tráví své dny v jejich přítomnosti. Jsou to pro něj takoví nejlepší kamarádi, v jeho očích snad lepší, než ti živí.

Upload (komedie)
Herci: Robbie Amell (Tomorrow People, The), Andy Allo

Příběh je zasazen do budoucnosti, kdy se lidé můžou nahrát do své preferované volby života po smrti. Nathan předčasně zemře a v jeho osobní verzi nebe ho přivítá Nora. Nathan si pomalu zvyká na život bez svých milovaných, zatímco živá Nora těžce bojuje s tím, aby zvládala svou vlastní práci a ještě pomáhala Nathanovi v posmrtném životě.

The Boys (drama) – objednáno pro seriál
Herci: Jack Quaid (Vinyl), Erin Moriarty (Jessica Jones), Antony Starr (Banshee), Chace Crawford (Gossip Girl), Dominique McElligott (Astronaut Wives Club, The), Jessie Usher (Survivor's Re­morse), Laz Alonzo

Ve světě, kde superhrdinové podlehli temné straně a nechali se pohltit svým statusem celebrity a slávou, operuje skupinka hrdinů, kteří si říkají The Boys. Tito hrdinové si dali za úkol porazit zkorumpované superhrdiny s ničím jiným než svým odhodláním a ochotou bojovat i mimo hranice čestnosti.

Good Omens (drama) – objednáno pro seriál
Herci: Michael Sheen (Masters of Sex), David Tennant (Doctor Who), Jack Whitehall (Bad Education), Michael McKean (Better Call Saul), Miranda Richardson (Rubicon), Adria Arjona (Emerald City), Nina Sosanya (FM), Ned Dennehy (Glitch), Ariyon Bakare (Thirteen), Jon Hamm (Mad Men), Nick Offerman (Parks and Recreation)

Příběh je zasazen do roku 2018, kdy se blíží apokalypsa a poslední soud rozhodne o zániku lidstva. Armády dobra a zla nabírají na síle, Atlantida vzrůstá a všeobecná nálada se přiostřuje. Vypadá to, že vše jde podle božího plánu, až na to, že úzkostlivý anděl Aziraphale a život milující démon Crowley se na nadcházející válku netěší. Zvykli si na životní styl, jaký měli dosud, a nechtějí, aby svět zanikl. A navíc se zdá, že někdo schoval Antikrista.

Hanna (drama) – objednáno pro seriál
Herci: Mireille Enos (Killing, The), Joel Kinnaman (Altered Carbon), Esme Creed-Miles

Seriál je mixem thrilleru a dramatu o dospívání. Hanna sleduje příběh mimořádné mladé dívky, která musí utíkat před CIA agentkou, zatímco se snaží zjistit, kdo skutečně je. Ve filmu je hrdinka dcerou bývalého vládního agenta, který ji vychoval jako vraždící stroj, a ona nyní využije všechny své dovednosti k tomu, aby se pokusila s otcem znovu setkat.

Homecoming (drama) – objednáno pro seriál + prodlouženo pro 2. sérii
Herci: Julia Roberts (Friends), Bobby Cannavale (Boardwalk Empire), Stephan James (Shots Fired), Alex Karpovsky (Girls), Shea Whigham (Boardwalk Empire), Hong Chau (A to Z), Jeremy Allen White (Shameless), Sydney Poitier

Psychologický thriller se točí okolo úřednice v přísně tajné vládní budově a vojákovi, který se zoufale snaží vrátit zpět do společenského života.

Undone (animovaný) – objednáno pro seriál
Herci: Rosa Salazarm, Angelique Cabral (Life in Pieces)

Poté, co má hrdinka Alma téměř smrtelnou autonehodu, zjistí, že si k času vytvořila nový vztah. Využívá tuto schopnost k zjištění pravdy o smrti svého otce.

BRAVO

Dirty John (drama) – objednáno pro seriál
Herci: –

Antologie. První série sleduje příběh o tom, jak romantický vztah s charismatickým Johnem Meehanem vyústí v tajemství, popírání, manipulaci a nakonec i přežití, ovšem s hrůzostrašnými následky pro celou rodinu.

CBS ALL ACCESS

Strange Angel (drama) – objednáno pro seriál
Herci: Jack Reynor, Rupert Friend (Homeland), Bella Heathcote (Neighbours), Laine Neil

Inspirováno skutečným příběhem Jacka Parsonse, záhadného a chytrého muže žijícího ve 40. letech v Los Angeles. Hrdina ve dne pomáhá ke zrodu zcela neznámé odnoži amerického rocku, a v noci provádí magické sexuální rituály jako asistent okultisty Aleistera Crowleyho.

E!

#Fashionvictim (komedie)
Herci: Willa Fitzgerald (Scream), Gina Gershon (Tripping the Rift), Laura Dale (Sherlock), Camrus Johnson (OA, The), DJ Bickenstaff, Matt Long (Helix)

Anya St. Clair je andělská nevinná dívka, která neúnavně pracuje jako jedna z článkařek v populárním VIE magazínu a je pravou rukou šéfredaktorky Celie Avery. Pod hrdinčiným perfektním zevnějškem, klidným vystupováním a přirozeným půvabem se však skrývají hodně temní démoni. Když se konečně rozhodne svou temnou stránku pustit na světlo, dostane novou dávku energie a sílu, která ji dost možná vymrští na špičku módního světa.

HBO

Avenue5 (komedie)
Herci: –

Obsah je držen pod pokličkou. Ví se jen, že se příběh bude odehrávat v budoucnosti, především ve vesmíru.

Camping (komedie) – objednáno pro seriál
Herci: Jennifer Garner (Alias), David Tennant (Doctor Who), Janicza Bravo, Arturo del Puerto (Chicago P.D.), Brett Gelman (Go On)

Waltovy 45. narozeniny měly být oslaveny během pohodového víkendu v přírodě, alespoň podle jeho obsesivní organizované a agresivně kontrolovačné manželky Kathryn. Spolu s nimi jedou také Kathrynina sestra, bývalá nejlepší kamarádka (nebo kamarád, podle obsahu to nejde poznat) a volnomyslný nováček v partě. Víkend se hodně rychle promění v dobu, kdy manželství je podrobeno zkoušce. A nebudou chybět ani medvědi.

Demimonde (drama) – objednáno pro seriál
Herci: –

Epické a intimní sci-fi fantasy, které se točí okolo světové bitvy proti obrovské nebezpečné síle.

Euphoria (drama)
Herci: –

Sledujeme skupinku středoškoláků, kteří se snaží vypořádat s drogami, sexem, násilím a nejistou budoucností. Příběh začíná, když je jeden teenager zavražděn před klubem. Životy ostatních z party sledujeme rok po této tragédii a sledujeme, jak se s událostí vypořádali a unikli realitě.

Lovecraft (drama) – objednáno pro seriál
Herci: –

Atticus Black se spojí se svou kamarádkou Letitií a svým strýčkem Georgem, aby se vydal na dobrodružný výlet Amerikou v 50. letech minulého století s cílem najít svého pohřešovaného otce. Road trip se však rázem změní v boj o přežití a snahu přečkat rasistický teror bílé Ameriky i hrůzostrašné příšery, které jako by vypadly z knihy Lovecraft.

Adaptace románu od Matta Ruffa.

The Undoing (drama) – objednáno pro seriál
Herci: Nicole Kidman (Big Little Lies)

Grace Sachs žije svůj vysněný život. Je úspěšnou terapeutkou a chystá se vydat svou první knihu. Má oddaného manžela a mladého syna navštěvujícího prestižní soukromou školu v New Yorku. Několik týdnů před publikací knihy se jí však život obrátí naruby. Musí čelit násilné smrti, pohřešovanému manželovi a v místě, které si Grace myslela, že zná, dojde k řetězci hrůzných odhalení. Grace se dočká veřejného propírání svého neštěstí a zostuzení a zapomene na všechny své cenné rady. Musí zahodit svůj starý život a pokusit se vybudovat nový pro sebe a své dítě.

Watchmen (drama)
Herci: –

Temný satirický pohled na superhrdinský žánr je zasazen do alternativní historie, konkrétně do roku 1985. V té době vrcholí studená válka mezi USA a Sovětským svazem. Příběh se točí okolo skupinky superhrdinů ve výslužbě, kteří vyšetřují vraždu jednoho ze svých řad. Během tohoto procesu odhalí konspiraci, která může změnit směr ubírání historie.

HISTORY

Blue Book (drama) – objednáno pro seriál
Herci: Aiden Gillen, Laura Mennell (Alphas), Michael Harney (Orange Is the New Black), Ksenia Solo (Lost Girl), Michael Malarkey (Vampire Diaries, The)

Sleduje skutečná přísně tajná americká vyšetřování fenoménu UFO v 50. a 60. letech, která jsou označována jako Project Blue Book. Hlavním hrdinou je Dr. J. Allen Hynek, chytrý vysokoškolský profesor, kterého naverbuje Air Force do jedné ze svých operací, aby procházel tisíce případů, přičemž mnohé z nich nebyly nikdy vyřešeny. Každá epizoda bude čerpat ze skutečných případů a bude stírat hranici mezi UFO teoriemi a autentickými historickými událostmi v jednom z nejzáhadnějších období americké historie.

HULU

Castle Rock (drama) – objednáno pro seriál
Herci: Andre Holland (Knick, The), Jany Levy, Sissy Spacek (Bloodline), Melanie Lynskey (Two and a Half Men), Bill Skarsgård (Hemlock Grove), Scott Glenn (Leftovers, The), Chosen Jacobs

Psychologický hororový seriál zkoumá témata a světy z děl Stephena Kinga. Kombinuje mytologično a intimní vyprávění postav ze spisovatelových děl. Dohromady tvoří epickou ságu o temnotě a světle, která se odehrává na několika čtverečních metrech v lese v Maine.

Crash and Burn (drama)
Herci: Alex Fitzalan, Sebastian Chacon (Chicago Fire), Alex Wolff (Naked Brothers Band, The), Camila Perez (Gotham)

Thriller o dospívání je zasazen do poloviny 90. let a sleduje tři problematické kluky z předměstí, kteří zažijí střílení ve škole. Projekt sleduje komplexní svět dospívajících chlapců a jejich přerod do mužů, kterými se mají souzeno stát.

Locke and Key (drama)
Herci: Francis O’Connor, Nate Corddry (Marvelous Mrs. Maisel, The), Jackson Robert Scott (Fear the Walking Dead), Megan Charpentier (Supernatural), Owen Teague (Bones), Jack Mulhern, Danny Glover (Touch)

Po násilné smrti svého otce se tři sourozenci přestěhují do starého domu v Maine. Zde však přijdou na to, že dům má kouzelné klíče, které jim dají nadpřirozené schopnosti. Hrdinové však netuší, že tyto klíče chce i zlý démon, který se nezastaví před ničím, aby je získal.

LIFETIME

American Princess (drama) – objednáno pro seriál
Herci: –

Amanda je žena z Upper East Side. Její romantické svatební plány se rozplynou, když zjistí, že jí její snoubenec podvádí, a to jen několik hodin před svatbou. Amanda je rozzuřená a reaguje násilně. Poté uteče na venkov, kde se ocitne uprostřed renezančního trhu bez telefonu a bez možnosti vrátit se domů. Brzy zjistí, že její nával hněvu se dostal na přední stránky bulváru a projde si nervovým zhroucením, které ji donutí přehodnotit celý svůj život. Neočekávané probuzení hrdinku donutí opustit vše, co ji dříve zajímalo, a stát se novou členkou jarmarku.

You (drama) – objednáno pro seriál
Herci: Penn Badgley (Gossip Girl), Elizabeth Lail (Dead of Summer), Shay Mitchell (Pretty Little Liars), Zach Cherry (Horace and Pete), Luca Padovan (Maya & Marty), Hari Nef (You), Daniel Cosgrove (In Justice), Nicole Kang (You)

Love story z 21. století, které si klade otázku, co byste udělali pro lásku. Když se chytrý manažer knihkupectví seznámí s nadějnou spisovatelkou, jeho odpověď je jasná: cokoliv. Hrdina využívá internet a sociální média jako své nástroje k tomu, aby o ženě získal co nejvíce informací a dostal se k ní blíž. Jeho roztomilé a nevinné zaláskování se však rychle promění v posedlost, když hrdina nenápadně a strategicky odstraní každou překážku i osobu, které mu stojí v cestě.

NETFLIX

The Prince of Peoria (komedie) – objednáno pro seriál
Herci: –

Emil je třináctiletý princ ze zámožného ostrovního království. Hrdina cestuje do Spojených států, aby zde žil inkognito jako výměnný student. Zde se spřátelí s Teddy, vybíravou snaživou dívkou, která je jeho pravým opakem.

Tuca and Bertie (animovaný) – objednáno pro seriál
Herci: Tiffany Haddish (If Loving You Is Wrong)

Animovaný seriál se točí okolo přátelství dvou třicetiletých ptačích žen, které žijí ve stejném bytovém komplexu. Jednou z nich je Tuca, nafoukaný a bezstarostný tukan, druhou pak Bertie, nervózní a zasněný zpěvný pták.

The Innocents (drama) – objednáno pro seriál
Herci: Guy Pearce (Snowy River: The McGregor Saga), Sorcha Groundsell (Innocents, The), Percelle Ascott (Wizards vs Aliens)

Když teenageři Harry a June utečou od svých rodin, aby mohli společně žít, jsou vtaženi na vzrušující cestu sebepoznání, která ohrozí jejich nevinný sen. Jejich rodiče před nimi celý život střežili tajemství, které skutečně otestuje jejich lásku až do bodu zlomu. Navíc mají mimořádný dar, který uvolní mocné síly s cílem navždy tuto dvojici rozdělit.

Jinn (drama) – objednáno pro seriál
Herci: –

Nadpřirozené drama sleduje skupinu arabských teenagerů, jejichž životy jsou narušeny, když se před nimi objeví duch v antickém městě Petra. Hrdinové se musí pokusit zastavit Jinn předtím, než stihne zničit svět.

Messiah (drama) – objednáno pro seriál
Herci: John Ortiz (Luck), Mehdi Dehbi (Tyrant)

Sleduje reakci moderního světa na muže, který se poprvé objeví na Středním východě, kde si získá mnoho následovníků, kteří mu věří, že je Mesiášem. Jde skutečně o božího posla, nebo o nebezpečného podvodníka, který chce rozvrátit geopolitický pořádek světa? Seriál je vyprávěn z různých úhlů pohledu.

The Umbrella Academy (drama) – objednáno pro seriál
Herci: Ellen Page (Gaycation), Tom Hopper (Black Sails), Emmy Raver-Lampman, David Castaneda (Switched at Birth), Robert Sheehan (Misfits), Aidan Gallagher (Nicky, Ricky, Dicky & Dawn), Mary J. Blige (How to Get Away with Murder), Cameron Britton (Stitchers), Colm Feore (Borgias, The), Adam Godley (Powers), John Magaro (Person of Interest), Ashley Madekw

Sleduje odcizené členy jedné dysfunkční rodiny superhrdinů, která si říká Umbrella Academy. Hlavními hrdiny jsou Monocle, Spaceboy, Kraken, Rumor, Séance, Number Five, Horror a White violin. Všichni musí spolupracovat, aby vyšetřili záhadnou smrt svého otce, nicméně si kvůli svým zcela rozdílným osobnostem a schopnostem příliš nerozumí.

Adaptace komiksu Dark Horse.

Unbelievable (drama) – objednáno pro seriál
Herci: –

Pravdivý příběh o Marii, mladé dívce, která byla obviněna z toho, že lhala o znásilnění. Případ vyšetřují dvě ženské detektivky, které sledují klikatou cestu důkazů, aby se dostaly k pravdě.

Podle článku An Unbelievable Story of Rape z Marshall Project/ProPu­blica.

nepojmenovaná Sabrina the Teenage Witch (drama) – objednáno pro seriál
Herci: Kiernan Shipka (Don't Trust the B---- in Apartment 23), Michelle Gomez (Bad Education), Chance Perdomo, Lucy Davis (Studio 60 on the Sunset Strip), Miranda Otto (Starter Wife, The), Ross Lynch (Austin & Ally), Tati Gabrielle (100, The), Bronson Pinchot (Langoliers, The)

Seriál se odehrává ve stejném universu jako Riverdale a sleduje původ a dobrodružství Sabriny mladé čarodějnice. Jde o temný příběh o dospívání, který je plný hororu, okultismu a čarodějnictví. Sabrina zápasí mezi svými dvěma polovinami, je totiž napůl čarodějka a napůl smrtelnice. Kromě toho se musí postavit silám zla, které ohrožují ji, její rodinu a celý svět.

SYFY

Deadly Class (drama)
Herci: Benedict Wong (Black Mirror), Benjamin Wadsworth (Teen Wolf), Lana Condor, María Gabriela de Faría (Isa TKM), Luke Tennie, Liam James (Family, The), Michel Duval (Señora Acero)

Příběh o dospívání je zasazen na pozadí kultury 80. let. Sleduje mladého teenagera, který se dostane na střední školu nájemných zabijáků. Musí si zachovat svá morální přesvědčení, ale zároveň přežít těžký, bezcitný rozvrh, závistivé vrstevníky a své vlastní nejistoty, které ho můžou stát život.

Herci: Gabriel Chavarria (East Los High), Jessica Garza (NCIS)

Americký mariňák se vrací domů poté, co obdrží záhadný dopis od své mladší sestry. Do města přijede zrovna během noci Purge, kdy se místo připravuje na násilí mimo hranice zákona. Hrdina musí ochránit ty, které nejvíce miluje – svou rodinu.

Tremors (drama)
Herci: Kevin Bacon (Following, The), Emily Tremaine (Guilt), Megan Ketch (American Gothic), Shiloh Fernandez (Jericho)

Smrtící červi Graboid, kteří před 25 lety téměř zničili město Perfection, jsou zpátky. Jedinou šancí na přežití je pro město Valentine McKee, který je tenkrát dokázal porazit. Aby to zvládl i podruhé, musí však překonat pokročilý věk, závislost na alkoholu a bláznivý komplex hrdiny.

Adaptace filmu z roku 1990.

TBS

Mirachle Wrokers (komedie) – objednáno pro seriál
Herci: Daniel Radcliffe (A Young Doctor's Notebook), Steve Buscemi (Boardwalk Empire), Geraldine Viswanathan, Jon Bass (Big Time in Hollywood, FL), Karan Soni (Betas)

Antologie, jejíž první série se odehrává v nebi. Hlavním hrdinou je Craig, anděl na nižší pozici, který má na starosti lidské modlitby. Jeho šéf Bůh už v podstatě nepracuje a naplno se oddává svým koníčkům. Aby nedošlo k zániku světa, Craig musí dosáhnout toho nejnemožnějšího zázraku, jaký se kdy odehrál.

Twenties (komedie)
Herci: Lena Waithe (Chi, The)

Hattie je queer černoška, která má dvě hetero nejlepší kamarádky, Marii a Niu. Dívky tráví většinu svého dne mluvením o ničem a snahou splnit si své sny. Projekt zkoumá přátelství, snahu o nalezení lásky a mnohých neúspěších, kterými si člověk musí projít, než se dostane ke splnění svého snu.

TNT

Deadlier Than the Male (drama) – objednáno pro seriál
Herci: Amy Brenneman (Judging Amy), Amy Brenneman (Judging Amy), Hamish Linklater (New Adventures of Old Christine, The), Enrique Murciano (Without a Trace), Chiara Aurelia (Brave, The)

Sleduje trojici postav, každá z nich má záhadnou a obávanou minulost. Mladá žena se kdysi dívala do očí nebezpečnému vrahovi; bývalý sériový predátor se nyní zoufale snaží najít vykoupení; Mary je truchlící matka posedlá nalezením své pohřešované dcery. Všichni z nich jsou dohnáni až na okraj svých sil, aby se dozvěděli pravdu o svých minulostech a motivech. Pomalu se začínají stírat rozdíly mezi obětí a predátorem.

Highland (drama)
Herci: Margaret Cho (Drop Dead Diva), Laura San Giacomo (Saving Grace)

Projekt sleduje, co se stane, když se dvě velké dysfunkční korejsko-americké rodiny se stejným patriarchou musí spojit poté, co je zasáhne velká tragédie. Ukáže se, že ten nejspolehlivější člen v obou rodinách je ten, který zrovna vyšel z odvykačky.

Inspirováno osobními zkušenostmi Margaret Cho s návykovými látkami.

One Day She'll Darken (drama) – objednáno pro seriál
Herci: Chris Pine (Wet Hot American Summer), India Eisley (Secret Life of the American Teenager, The), Jefferson Mays (Liberty! The American Revolution), Leland Orser (Berlin Station), Yul Vazquez (Midnight, Texas), Justin Cornwell (Training Day), Dylan Smith (Gilmore Girls), Jay Paulson (October Road.), Golden Brooks (Girlfriends), Connie Nielsen (Following, The)

Fauna Hodel nikdy nepoznala svou matku. Ta dceru měla ještě jako teenager a hned po narození ji nechala černošské uklízečce v kasinu v Nevadě v roce 1949. Hrdinka začne odhalovat tajemství své minulosti a stále více míří na hříšnou cestu a sbližuje se s Dr. Georgem Hodelem, neslavně proslulým hollywoodským gynekologem, který je zapleten do nejtemnějších událostí města a je podezřelým ve vraždě Black Dahlia.

Snowpiercer (drama) – objednáno pro seriál
Herci: Daveed Diggs, Jennifer Connelly ($treet, The), Mickey Sumner Alison Wright, Benjamin Haigh (Genius), Annalise Basso (Bones), Sasha Frolova (OA, The), Roberto Urbina (Metástasis), Katie McGuinness (Borgias, The)

Příběh se odehrává sedm let poté, co se svět proměnil v jeden velký led. Poslední přeživší z celého lidstva žijí na obrovském a neustále se pohybujícím vlaku, který projíždí celým světem. Příběh sleduje třídní rozdíly, společenskou nespravedlnost a politiku přežití.

Adaptace filmu od Bong Joon-ho z roku 2013.

TRUTV

Tacoma FD (komedie)
Herci: Kevin Heffernan (How I Met Your Mother), Steve Lemme, Kirby Bliss Blanton (Hannah Montana), Marcus Henderson (NCIS), Eugene Cordero (Other Space), Gabriel Hogan (King)

Příběh se odehrává v hasičské stanici v nejdeštivějším městě v Americe. Tito hasiči vždy připraveni uhasit oheň, nicméně ve městě, kde stále prší, musí často bojovat proti obrovské nudě.

USA NETWORK

The Purge (drama) – objednáno pro seriál společně se Syfy
Herci: Gabriel Chavarria (East Los High), Jessica Garza (NCIS)

Americký mariňák se vrací domů poté, co obdrží záhadný dopis od své mladší sestry. Do města přijede zrovna během noci Purge, kdy se místo připravuje na násilí mimo hranice zákona. Hrdina musí ochránit ty, které nejvíce miluje – svou rodinu.

Adaptace filmové série.

nepojmenovaný spin-off Suits (drama) – objednáno pro seriál
Herci: Gina Torres (Suits), Rebecca Rittenhouse (Red Band Society), Morgan Spector (Homeland)

Úspěšná a chytrá právnička Jessica Pearson je nucena vstoupit do špinavého světa chicagské politiky. Musí s poléhat na své znalosti zákona a vztahy s lidmi z Pearson Specter Litt, aby se v tomto novém neprobádaném území udržela hlavou nad vodou.

Další díly seriálu

Piloty v sezóně 2018/2019 (ABC) (8. 3. 2018)
Piloty v sezóně 2018/2019 (CBS) (10. 3. 2018)
Piloty v sezóně 2018/2019 (The CW) (12. 3. 2018)
Piloty v sezóně 2018/2019 (Fox) (14. 3. 2018)
Piloty v sezóně 2018/2019 (NBC) (17. 3. 2018)
Piloty v sezóně 2018/2019: Kabelovky a streamovací služby (právě čteš)

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

hiro666
před 90 týdny
Mna zaujalo :The Boys, Lovecraft, Watchmen,Blue Book,Castle Rock,Locke and...
Platon
před 89 týdny
Po tom chudém výběru na velké komerční pětce to vypadá na pro zdroj žraní času...
Arkantos
před 88 týdny
Asi ako u ostatnych, po biednom vybere velkej petky je toto prijemne...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY