Facebook Twitter E-mail
6. září 2012

Christina Ricci obsazena do The Good Wife a další střípky

  • The Good Wife (Dobrá manželka): Christina Ricci (Pan Am) bude hostovat jako Therese, výstřední komediantka, která využívá svou krásu jako komický prvek.
  • Suits (Kravaťáci): Amanda Schull (One Tree Hill) získala vedlejší roli v druhé řadě. Ztvární ambiciózní asistentku návladního, která se střetne s Harveym.
  • Revolution: Kim Raver (Lipstick Jungle /Džungle rtěnek/, Grey's Anatomy /Chirurgové/) získala vedlejší roli, ovšem zatím je přísně tajné, o jakou postavu půjde. David Meunier a David Andrews budou hostovat. Meunier si zahraje tvrďáka, vojáka, který spolupracuje s generálem Monroe (David Lyons). Andrews ztvární laskavého, hodného muže, bývalého policistu, který je schopen udělat pro rodinu vše.
  • Ben and Kate: Geoff Stults (The Finder) získal vedlejší roli. Zahraje si svobodného tátu, který si bude dobře rozumět s Kate. Poprvé se objeví v halloweenské epizodě.
  • NBC stáhlo kvůli nízkým ratingům kanadskou novinku Saving Hope ze svého programu. Poslední dvě epizody vypustí online. To ovšem nic nemění na faktu, že seriál byl již před pár týdny v Kanadě obnoven pro druhou sérii.
  • FOX objednal pilot k novému projektu od tvůrců J.J. Abramse a J.H. Wymana (Fringe /Hranice nemožného/). Půjde o akcí nabitou policejní show, odehrávající se v blízké budoucnosti. Policisté v Los Angeles mají za parťáky vysoce vyvinuté lidské androidy.
Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Crazy-Nut*
před 271 týdny
U Saving Hope jsem zkončila u pátého dílů, protože k ostatním nejsou...
c.arolinka
před 271 týdny
Tak na Christinu Ricci se vážně těším;)
GaiaM
před 265 týdny
Docela by mě zajímalo, kde jsi ty titulky hledala, když jenom tady jsou...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY