30. 3. 2018

Seriálové osudy: Roseanne

Seriálové osudy: Roseanne

Po neuvěřitelně silném nástupu byl tento krok jen otázkou času. Stanice ABC oznámila, že Roseanne prodlužuje pro další sezónu. Pro tento legendární sitcom to bude již 11. série, která se na obrazovkách objeví v sezóně 2018/19. K prodloužení stačila pouhá jedna epizoda. Stanice objednává 13 dalších epizod, což je oproti současné desáté sérii nárůst o čtyři díly.

„Jsme nadšeni, že Amerika přivítala rodinu Connerových zpět do svých domovů. Seriál je aktuální a relevantní dnes, stejně jako byl před 21 lety. Nemůžeme se dočkat toho, co si pro nás všechny tým stojící za Roseanne přichystá pro další rok,“ uvedla v oficiálním vyjádření ředitelka stanice Channing Dungey.

I když byla sledovanost tak vysoká, že v to ani na ABC nedoufali, přesto v úspěch seriálu věřili. O nové řadě se jednalo již několik týdnů před uvedením desáté série, o čemž svědčí i to, že samotní herci měli již smlouvy na pokračování uzavřeny ještě před 27. březnem.

Prozatím nemáme čísla Live+3 nebo Live+7, ale za pouhý jeden den od premiéry se sledovanost vylepšila o 3,4 milionu diváků na téměř 22 milionů a rating stoupnul na 6.24 (vs. 5.2 u Live+SD čísel).

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak to ukaž ostatním! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře4zobraz všechny 4 příspěvky
Engeneer

Engeneer

V půlce série spadne sledovanost na 5 mil. Jako u každého revivalu si to lidi pustili z nostalgie,...
před 124 týdny
Makronka

Makronka

Při tom ratingu koukám vyletěli z křesel, ještě jsem si to ani nepustila.
před 124 týdny
milosh

milosh

Nic překvapivého, ale bude mě teď bavit pozorovat sledovanost, jak se bude vyvíjet :D
před 124 týdny
Další články k tématu