Facebook Twitter E-mail
8. září 2012

Robocop, Bastards, Diva. Clown. Killer. - nejnovější piloty

Robocop

J.J. Abrams se dal dokupy se showrunnerem seriálu Hranice nemožného (Fringe), J.H. Wymanem, a společně dokopali stanici Fox k tomu, aby si u nich objednala pilot seriálu o robotických policistech (zmínili jsme už zde). Toto připravované sci-fi drama zatím nemá oficiální název. Z děje víme jen to, že se odehrává v Los Angeles nedaleké budoucnosti, kde zákon hájí policisté, kteří mají za parťáky androidy, co vypadají jako lidé. Vedle větší síly a inteligence jsou tito vylepšení muži a ženy zákona popisováni jako „klidná síla“.

Diva. Clown. Killer.

Tvůrce seriálu Zákon gangu (Sons of Anarchy), Kurt Sutter, se rozhodl pozměnit svoje zaměření s novým projektem, jehož pilot prodal stanici FX. Tento projekt má být komedie a v tuto chvíli nese název Diva. Clown. Killer. Svou manželku Katey Sagal (můžete ji znát např. jako Peggy ze seriálu Ženatý se závazky nebo Gemmu ze Zákonu gangu) obsadil do titulní role vyhaslé hvězdy 80. let (Diva z názvu). Ta má syna, který pracuje jako klaun na oslavách, no a někde kolem by měl být i ten zabiják, který název seriálu uzavírá.

Bastards

Stanice Fox si objednala pilotní díl komedie s názvem Bastards, za níž stojí scénárista Jason Micallef. Příběh se má točit kolem rodiny, která se nikdy nesetkala. Měli bychom prý být skutečně nadšení, protože podobnou pecku jsme ještě nikdy neviděli. Ehm, to jsme tedy zvědaví. Režie by se měl ujmout Seth Gordon, který dříve spolupracoval například na Breaking In.

American Pickers jako komedie?

Chlapík, co má na svědomí reality dokument American Pickers, Mike Wolfe, dokázal prodat stanici CBS skriptovanou komedii. Děj se bude odehrávat v obchodě se starožitnostmi. Příběhy mají být založeny na zkušenostech samotného Wolfa, který je sběratelem celý svůj život. Dobrou zprávou pro diváky je, že dokázal zaháčkovat zajímavá jména, která budou spolupracovat na pilotní epizodě. Jsou jimi scénárista Tom Brady (Studio sport, Kutil Tim, Are You There, Chelsea?) a režie se ujme Fred Savage, který své otisky zanechal např. u It's Always Sunny In Philadelphia.

Nenechte se mýlit, dokument American Pickers je jednou z nejpopulárnějších show na kabelovce, od svých začátků v roce 2010, kdy měla sledovanost 3.1 milionu diváků až k současným 4.3 milionům (díl odvysílaný minulé pondělí).

Zdroje informací: EW, Deadline Hollywood, Avclub.com

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
megawir
Autor je dlouholetým redaktorem SerialZone, nenapravitelným fanouškem seriálů téměř všech kategorií a spoluzakladatelem společnosti Outpoint.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

zipacna
před 266 týdny
Hned mi to připomnělo film "Já robot". Jenom prosím, aby to zase...
Mescalamba
před 266 týdny
Mě napadlo spíš od Asimova Ocelové jeskyně a Nahé slunce. Pokud si to četl....
ševča
před 265 týdny
podle mě to první nemá s klasickým robocopem společného nic, jen to...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY