21. 4. 2018

Seriálové osudy: Grey's Anatomy

Seriálové osudy: Grey's Anatomy

Nikdo ani nečekal nic jiného. Nicméně stanice ABC v noci prodloužila svého lékařského soap veterána Grey's Anatomy. Drama se vrátí v sezóně 2018/19 již s 15. sérií. Tímto prodloužením se z Grey's oficiálně stává nejdéle běžící skriptový primetime seriál; z trůnu sesazuje sitcom The Adventures of Ozzie and Harriett, který běžel od roku 1952 po 14 sezón.

„Grey's Anatomy má své speciální místo v mém srdci i u milionů diváků, kteří to cítí stejně,“ uvedla v oficiálním vyjádření ředitelka stanice Channing Dungey. „Díky vášnivě věrným fanouškům, kteří jsou tu s námi od začátku, i nové generaci diváků, pokračujeme v odhalování radostí i dramatu v nemocnici Grey Sloan Memorial. Seriál je silnější než kdy dřív.“

Oficiální prodloužení bylo pouze otázkou času od doby, kdy herečka Ellen Pompeo podepsala před několika měsíci podepsala novou dvouletou smlouvu o pokračování v seriálu. Nicméně již víme, že v 15. sérii dojde k hereckým změnám; odchází totiž Jessica Capshaw a Sarah Drew.

I po čtrnácti sériích je drama stále ratingovým úspěchem. Pro stanici jde o nejsledovanější drama v cílové skupině 18–49 let a celkově mezi dramaty Velké pětky se dělí o druhé místo s novinkou The Good Doctor. Aktuální sezóna je nejsledovanější od roku 2013.

Další díly seriálu
Taky by ti myš neupadla, když to pošleš do světa. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře3zobraz všechny 3 příspěvky
Litocha

Litocha

Pro mě seriál v posledních cca dvou sezónách chytil druhý (nebo bůhvíkolikátý) dech, takže mě už zase...
před 96 týdny
Makronka

Makronka

Napiště, až ho zruší, do té doby je to nějak jedno, s prodloužením se pokaždé počítá.¨:D
před 96 týdny
Olivia Caroline Jones

Olivia Caroline Jones

fakt nevim, jestli se radovat, když to bude bez mých 2 oblíbených postav... spíš teda ne
před 96 týdny
Další články k tématu