Facebook Twitter E-mail
25. dubna 2018

Jak který seriál dopadne? Naše předpovědi ohledně The CW

U The CW je jen několik málo nerozhodnutých seriálů. Mají některé z nich ještě vůbec šanci na přežití?

Už je to 2,5 měsíce, co jsme přinesli první předpovědi této sezóny. Nyní již zbývají pouhé tři týdny do Upfronts, tři týdny do oznámení osudů většiny seriálů z naší tipovačky Kdo přežije, ale i stálic Velké pětky, které mají v programu své nedílné místo, nebo se o něj naopak letos hodně bojí. Je proto na čase zhodnotit jejich šance na přežití, než přijdou oficiální výsledky.

Jako již tradičně v přehledu ignorujeme reality shows, které mají ve většině případů obnovení jisté nebo už obnovené jsou.

V seznamu dále nenajdete ani stálice a novinky, které si zatím neodbyly svou premiéru. U těchto opravdu nemá smysl tipovat, protože nejsou známá žádná čísla ratingů a sledovaností. U The CW do této kategorie patří pouze The 100.

Tolik k úvodu a nyní už se můžeme ponořit do našich tipů a spekulací.

Stoprocentní jistoty

Šance na zrušení:
Prodlouženo

Arrow
Crazy Ex-Girlfriend
The Flash
Jane the Virgin
Legends of Tomorrow
Supergirl
Supernatural (Lovci duchů)
Riverdale
Black Lightning
Dynasty

Krátký komentář: Žádné velké překvapení se nekoná ani u The CW. I tady každý rok dochází k hromadnému prodlužování téměř celého programového schématu. Možná lehce nadzvedne obočí Dynasty, nicméně tato novinka se streamuje na Netflixu, takže stanici vydělává i jinak. U Jane a Crazy Ex se pak očekává, že půjde o poslední série, i když oficiálně zatím nic potvrzeno nebylo.

Ještě si vydechněte

Nic.

Není to tak jednoznačné

Taky nic.

Ředitel stanice je na vážkách…

Ani tady nic.

Na hrobníkově vrtkavé lopatě

Šance na zrušení:
75 %

iZombie
Série: 4.

Krátký komentář: Vím, že seriál má na SZ hodně fanoušků. Ale letos to nevidím růžově. Možná, možná může být oznámena poslední série. Ale sledovanost je opravdu tragická. Nedivila bych se, kdyby seriál letos skončil. Na druhou stranu The CW od nové sezóny rozšiřuje program na 6 dní v týdnu, takže tam bude víc prostoru pro novinky i navrátilce. To jediné dává iZombie alespoň malou jiskru naděje.

Oběma nohama v seriálovém hrobě

Šance na zrušení:
95 %

Life Sentence
Série: 1.

Krátký komentář: Novinkám letos štěstí nepřeje. Ani Lucy Hale nedokázala diváky nalákat ke sledování Life Sentence. Seriál šel od desíti k pěti, vlastně skoro k nule. Stanice, která mnoho programových změn většinou nedělá, dokne byla nucena přesunout novinku na páteční večery. Chybí jen oficiální oznámení o zrušení.

Šance na zrušení:
95 %

Valor
Série: 1.

Krátký komentář: Valor je na tom podobně jako Life Sentence. Nikdo by ani nečekal, že by se seriál mohl uchytit, ono celkově to letošní vojenské téma docela propadlo (stejně jako loni cestování časem). Upřímně už jsem i zapomněla, že tato novinka jela v letošní sezóně.

Naprosto určitě a neodvolatelně zrušené

Šance na zrušení:
Zrušeno %

The Originals
Série: 5.

Krátký komentář: Původní končí, což bylo oznámeno už loni, takže tvůrci měli dostatek času k tomu, aby vymysleli uspokojivé zakončení, které fanoušky potěší. Seriál se na obrazovky vrátil minulý týden a s ratingem 0.4 dokázal, že ukončení už je skutečně na místě, protože kdo ví, jak hluboko by se za pár let propadl.

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Olivia Caroline Jones
před 33 týdny
tak hlavně ať potom prodlouží The 100... klenot týhle stanice
milosh
před 33 týdny
Souhlas, The 100 je v té záplavě zcrossoverovaných superhrdinů zlatá...
Koldik
před 33 týdny
Tu som rad. Moje stalice idu dalej...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY