Facebook Twitter E-mail
9. září 2012

Michael Bay a seriál o pirátech Black Sails

Kabelová stanice Starz spojila své síly s režisérem Michaelem Bayem (Transformers, Armageddon) a dala zelenou natáčení nového dobrodružného seriálu, který pojmenovali Black Sails. Děj se bude točit kolem kapitána Flinta, nejobávanějšího a nejchytřejšího piráta své doby a jeho posádky, jejímž členem bude i mladík jménem John Silver.

Jelikož jim bude hrozit nebezpečí ze všech stran, budou muset neustále bojovat o přežití. Základnu by měli najít na ostrově pirátů, který se jmenuje New Providence Island. Má to být skutečný ráj všech pirátů, plný zločinců, prostitutek, zlodějů a těch, kteří ještě nezjistili, co od života chtějí. Místo, kde se potkávají brutalita i romantika, kde se sny boří i plní. Děj je zasazen 20 let před události z knihy Ostrov pokladů od Roberta Louise Stevensona.

Bay se na seriálu podílí jako výkonný producent a fušuje do práce i režisérům. Společně s ním na projektu pracují také Brad Fuller a Andrew Form, producenti Texaského masakru motorovou pilou (The Texas Chainsaw Massacre) a Noční můry v Elm Street z roku 2010 (Nightmare on Elm Street). Showrunnerem a tvůrcem je Jon Steinberg (Jericho, Lidský terč), výkonným producentem je Robert Levine (Touch).

Natáčení probíhá v Kapském městě v Jihoafrické republice. Na obrazovky by se seriál měl dostat v roce 2014.

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
megawir
Autor je dlouholetým redaktorem SerialZone, nenapravitelným fanouškem seriálů téměř všech kategorií a spoluzakladatelem společnosti Outpoint.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

megawir
hodně dávno
Přesně :) Takový téma tu nebylo už nějakou dobu a jelikož to ven půjde až...
Adrian "A.C." Conor
hodně dávno
Naposledy to myslím bol Crusoe, ale ten skončil veľmi rýchlo po 13 epizódach....
ševča
hodně dávno
no jestli to bude něco mezi copper a sindibádem, budu určitě spokojená.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY