2. 5. 2018

Seriálové osudy: The Handmaid's Tale

Seriálové osudy: The Handmaid's Tale

Když Westworld, tak ruku v ruce s ním musí jít i The Handmaid's Tale. Streamovací služba Hulu právě oznámila radostné novinky. Slaví více než 20 milionů amerických předplatitelů, a k tomuto milníku za odměnu prodlužuje seriál pro třetí řadu.

Rozhodnutí není ani trošku překvapivé. Seriál se na obrazovky vrátil minulý týden, kdy zbořil všechny sledovanostní rekordy a už nyní zdvojnásobil počet diváků oproti první sérii. Fanoušci se tak můžou těšit na nové epizody tohoto seriálu, který má na svém kontě už i vítězství Emmy a Zlatého glóbu.

Kromě toho Hulu objednal i nové minisérie Four Weddings and a Funeral a Ramy. První zmíněný je adaptací slavného britského romantického filmu z roku 1994. Ramy je pak komedie podle života Ramyho Youssefa, amerického Muslima, který diváky zavede na duchovní cestu politicky rozdělenou sousedskou čtvrtí v New Jersey.

Další díly seriálu
Prstíčkem škrábeme, hezky koukáme, po liku toužíme. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře5zobraz všech 5 příspěvků
igwar

igwar

Mňa ani tak neprekvapuje samotné rozhodnutie predĺžiť seriál, ale to, že pri jeho súčasnej sledovanosti bolo...
před 119 týdny
Caroline115

Caroline115

To mě nepřekvapuje, ale jsem za to moc ráda :-)
před 119 týdny
Leeuska

Leeuska

Tak to mě zajímá, kam to chtějí posunout...a moc se na to těším :-)
před 119 týdny
Další články k tématu