Facebook Twitter E-mail
10. září 2012

Pilot Anonymous: Dočkáme se nového Chucka?

Stanice FOX si objednala další pilot. Tentokrát jde o dramatickou komedii ze špionského prostředí. Nezní vám to povědomě?

Projekt vytvořil Jason Katims (Friday Night Lights, Parenthood), scénáře se ujal Simon Kinberg.

Pracovní název je Anonymous. Potenciální seriál je popisován jako charakterová akční „dramedy“. Hlavní postavou je rebelský chytrý kluk, trošku zázračné dítko, kterého nabere CIA. Pod svá křídla si jej vezme opatrovník, se kterým si hrdina vytvoří nečekaný vztah, bude ho považovat za svůj otcovský vzor.

Před začátkem této sezóny projevil Katims, který získal Emmy za scénář k finále Friday Night Lights, zájem o projekt z prostředí CIA, kterým se dosud nikdy nezabýval. Seznámil se s Kinbergem, který má s akčními žánry bohaté zkušenosti. Kinbergova filmografie zahrnuje Sherlocka Holmese, X-Men: The Last Stand či Mr. and Mrs. Smith.

Anonymous je druhým projektem, který v této sezóně Katims předložil. První byla romantická komedie z právnického prostředí, ke které již v srpnu stanice FOX taktéž objednala pilot.

Tak co myslíte? Dočká se Anonymous seriálové objednávky? Může se z něj stát další hitovka a fanouškovský klenot? Může se vůbec nějaký seriál někdy považovat za důstojného následovníka Chucka? Řekněte nám svůj názor v diskuzi!

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ševča
před 265 týdny
já nejsem zrovna fanoušek chucka a tohle se mi zdá jako snaha natočit to znovu...
majka147
před 178 týdny
Bude z toho niečo ? Dlho niesu žiadne novinky
ševča
před 178 týdny
Asi ne. Mrkni se na spoilertv.com pro jistotu, jestli chceš, ale to by už jelo...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY