Facebook Twitter E-mail
5. května 2018

Upfronts 2018: New Amsterdam

Stanice NBC během noci jako první započala květnový kolotoč plný prodlužování, rušení a objednávání nových seriálů. Když nepočítáme novinky objednané přímo pro seriál, stanice oficiálně objednala z pilotové fáze svůj první nový seriál pro sezónu 2018/19.

Jde o lékařské drama New Amsterdam, které bylo v pilotové fázi známé jako Bellevue.

Lékařské drama se inspiruje Bellevue, nejstarší veřejnou nemocnicí v Americe. Hlavním hrdinou je nadaný a okouzlující doktor Max Goodwin, který byl čerstvě zvolen do čela nemocnice. Goodwin je rozhodnut zahodit veškerou byrokracii a pokusit se poskytnout mimořádnou péči pro všechny.

Ale jak zrovna on může pomoct? Doktoři a ostatní personál tohle všechno slyšeli už dříve. Hrdina však nebere „ne“ jako odpověď a pokusí se porušit status quo a vdechnout nemocnici nový život. Jde totiž o jediné místo na světě, které je schopné léčit pacienty s Ebolou, vězně z Rikers i prezidenta spojených států pod jednou střechou. Chce nemocnici vrátit na výslunní a zajistit jí stálé místo na mapě.

Hlavní roli doktora Goodwina ztvární Ryan Eggold, který se tak vrací na NBC poté, co si zde udělal jméno v seriálu The Blacklist. Ve stálých rolích ho doplní také Janet Montgomery (Salem) nebo Tyler Labine (Deadbeat).


Tak co na novinku říkáte? Zaujalo vás téma nebo obsazení? Dáte seriálu šanci, nebo si s rozhodováním počkáte až na trailer?

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

lukascoolarik
před 36 týdny
O nevyužitém potenciálu se dá mluvit u spousty žánrů, a to hlavně mimo...
Alias
před 36 týdny
Myslel som to ironicky, keďže je tu neskutočné množstvo týchto doktorských...
Tulrika
před 36 týdny
Co mají všichni na lékařských seriálech? Myslíte, že je to tím prostředím,...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY