Facebook Twitter E-mail
6. října 2012

TNT a wrestler/herec Dwayne "The Rock" Johnson spojují síly

Stanice TNT má zřejmě pocit, že reality projektů je málo a tak dala zelenou další sérii. Ke spolupráci s TNT se zavázal wrestler a herec v jedné osobě Dwayne ‚The Rock‘ Johnson.

Projekt má pracovní název The Hero (Hrdina), a má se jednat o soutěž, ve které budeme hledat nového hrdinu. To je rozhodně překvapující, že? :) Johnson bude show moderovat a společně s Dany Garciou se ujme i role výkonného producenta. Premiéra je stanovena na leden 2013, natočeno bude 8 epizod.

Soutěž svede dohromady 10 naprosto obyčejných lidí, kteří budou následně dostávat úkoly, jenž prověří jak jejich inteligenci, tak odvahu a také třeba morálku. Situace, kterým budou účastníci čelit je donutí ukázat, zda v sobě mají to, co má mít každý správný hrdina, donutí je sáhnout si na dno a ukázat, co jsou ochotni a schopni překonat nebo obětovat.

Každý týden pak budou diváci volit toho, o kom si myslí, že se projevil nejvíce hrdinsky.

„The Hero má divákům přinést pořádnou porci akci, nebezpečí a příběhů, které by měly být inspirací pro každého člověka,“ zmínil Michael Wright, jeden z šéfů stanice TNT.

Co si myslíte vy, má šanci se takový projekt v záplavě reality show šanci prosadit? Přitáhne jméno The Rocka dostatek fanoušků? Dívali byste se na něco takového vy sami?

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
megawir
Autor je dlouholetým redaktorem SerialZone, nenapravitelným fanouškem seriálů téměř všech kategorií a spoluzakladatelem společnosti Outpoint.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Dahllia
před 267 týdny
Já ty reality show moc nemusím, ale tahle mě zaujala už jen kvůli Rockovi. A...
Gingy
před 267 týdny
Souhlasím, i kdyby to mělo stát za nic, tak spousta ženských na to bude ...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY