Facebook Twitter E-mail
12. září 2012

Narodila se upíří dvojčátka a další novinky ze světa seriálů

  • Emma Caulfield získala roli v seriálu Royal Pains. Televizní veteránka se objeví v prosincových, koncových dílech 4. řady. Herečka rozjitří hladiny jako Hankova ex-přítelkyně Winnie, pekařka z jeho rodného města New Jersey.
  • Amber Stevens si zahraje v páté sezóně seriálu 90210. Bývalá hvězda Greeku ztvární Bryce, žadatelku o práci v Maxově firmě, která vytáčí Naomi, protože… prostě… skvěle vypadá. Můžeme očekávat, že Naomi bude sabotovat její pracovní šanci.
  • Že by se v Private Practice pro Sama chystaly dobré věci v podobně zásnub, které by rád sdílel s rodinou? Vypadá to, že ano, jelikož si několikanásobná držitelka ocenění Emmy Alfre Woodard zahraje jeho matku v listopadovém dílu. Zda řekne Addison ano na Samovu nabídku k sňatku, se dozvíme ke konci premiérového dílu, který se vysílá 25. září.
  • Manželskému páru a hereckým kolegům z True Blood Anně Paquin a Stephenu Moyerovi se narodila dvojčátka. Prý se těší dobrému zdraví i přesto, že se narodila o pár týdnu dříve. Pro Annu to jsou první potomci, zatímco Stephen má syna a dceru z předchozího vztahu.

Kterému seriálu hrozí zrušení?

Letní seriálová sezóna je skoro u konce, ale stanice USA stále ještě nerozhodla, jaké seriály pohřbí. U některých není těžké odhadnout, že je jejich osud růžový. Například seriál Burn Notice , jehož producenti již projednávají prodloužení nájemní smlouvy na zařízení v Miami. I o seriály Suits, Royal Pains, White Collar a Covert Affairs se snad také nemusíme bát. Na hraně to ale mají Necessary Roughness, Fairly Legal a Common Law. (Psych se nevysílá v létě.)

Nejvíce v ohrožení je prý nováček Common Law. Televize poskytla hercům Michaelu Ealymu a Warrenovi Kolemu volnost a mohou si tedy hledat nové projekty. Navíc výkonný producent Craig Sweeny přešel k produkování nového dramatu stanice CBS Elementary. Sweeney má smlouvu se CBS TV Studios, která produkuje Common Law a je tedy technicky možný jeho návrat, kdyby byla druhá řada. Jenže USA by musela vyjednat nové smlouvy s herci, což je u některých nepravděpodobné. Common Law debutovalo v květnu s 2,48 miliony diváků. První řada, vysílaná v pátky, si udržovala stabilní sledovanost lehce nad dvěma miliony s ratingem 0.6, což je ale nejméně ze všech seriálů stanice USA.

Dále je možné zrušení Fairly Legal, které jen tak tak uniklo ukončení po první sezóně, ale došlo u něho poté k velkému zlepšení a také Necessary Roughness má šance 50 na 50. Vychvalované Political Animals bylo představeno v limitované sérii a po přihlédnutí k ne moc oslnivé sledovanosti není jasné, zda se dočkáme dalších dílů.

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
allyska
Autorka má ráda dobré seriály jakéhokoliv žánru a ještě raději si o nich zjišťuje nejrůznější informace, které pak píše na serialzone, je tu proto jako doma.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

kacka.irena
před 273 týdny
k miminkům veliká gratulace.... docela sem zvědavá komu budou podobný
Moreene
před 272 týdny
Tak se konečně dočkali, apk rovnou dvojčátka :D
ševča
před 272 týdny
takže to dopadlo tak, že seriály, které vůbec nesleduju, kromě suits, to mají...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY