10. 5. 2018

Seriálové osudy: Rick and Morty

Seriálové osudy: Rick and Morty

Okolo seriálu Rick and Morty dlouhou dobu nebylo jasno. Nyní už můžou být fanoušci tohoto na dlouhou dobu v klidu. Seriál a jeho producenti Dan Harmon a Justin Roiland získali od stanice Adult Swim obří objednávku na 70 nových epizod a de facto čtvrtou řadu.

Tato objednávka čítá více než dvojnásobek epizod, než kolik zatím seriál stihl odvysílat – a nutno podotknout, že se seriál vysílá už 4 a půl roku. Druhá věc, kterou to pro seriál znamená, je ta, že celkový počet epizod přesáhne stovku – a ani potom nemusí být konec.

Finále třetí řady seriálu sledovalo tolik diváků, že stanovilo stanici Adult Swim nový ratingový rekord. Stejně tak se komedie vyšvihla na první místo mezi všemi komediemi u mileniálů. Rick a Morty se navíc stal hitem nejen v rámci televize, ale i v herním, streammingovém a merchandisingovém průmyslu.

Objednávka takhle velkého počtu epizod je skutečně výjimečnou událostí. Už loni v září ale Dan Harmon proklamoval, že se pokusí Adult Swimu prodat čtvrtou řadu, která bude mít více než deset epizod, aby dokázal, že jako producent a scenárista dospěl. Namísto toho dostal od stanice novou smlouvu, která ohromila všechny.

A malá perlička na závěr: Minulý měsíc Dan Harmon na svém Twitteru strašil fanoušky, že vyjednávání o nové smlouvě se stanicí se „zkomplikovalo“. Teď už víme, jak to doopravdy myslel…

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa! 
Seraphine313

Seraphine313

Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio.
Poslední komentáře9zobraz všech 9 příspěvků
CrazyGeek

CrazyGeek

Objednávka na 70 epizod. Není to nějaký seriálový rekord? :) ALE možná bych se v té radosti trochu...
před 117 týdny
Seraphine313

Seraphine313

Není, on totiž existuje typ syndikace Debmar-Mercury. Stanice objedná zkušebních deset epizod a pokud se...
před 117 týdny
Destinytte

Destinytte

WOW! Super zpráva. Snad. :D
před 117 týdny
Další články k tématu