11. 5. 2018

Seriálové osudy: The Expanse

Seriálové osudy: The Expanse

Kabelovka Syfy se také vrhá do víru prodlužování a rušení. Bylo oznámeno, že populární sci-fi The Expanse se s fanoušky rozloučí po aktuální třetí sérii. Stanice se rozhodla seriál neprodloužit pro čtvrtou řadu, finále se bude vysílat na začátku července.

„The Expanse nás vzal na cestu solárním systémem, na které jsme byli tři úžasné sezóny,“ uvedl ředitel NBC Universal Entertainment Chris McCumber. „Všichni na Syfy jsme velkými fanoušky tohoto seriálu, bylo to proto velmi těžké rozhodnutí. Chceme poděkovat úžasným hercům, štábu a všem tvůrčím osobnostem, které pomohli oživit toto jedinečné dílo. Nejvíc však děkujeme všem věrným fanouškům.“

The Expanse byl jedním z prvních seriálů, který dostal zelenou po programových změnách stanice, která se snažila o návrat ke sci-fi kořenům po vzoru Battlestar Galacticy.

Kromě zrušení The Expanse byly oznámeny letní premiéry stanice:
12 Monkeys: 15. června
Wynonna Earp: 20. července
Killjoys: 20. července

Další díly seriálu
Ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře19zobraz všech 19 příspěvků
RRR

RRR

Skvelá správa ... Amazon už oficiálne obnovil The Expanse pre 4. sériu :)
před 115 týdny
Micuda98

Micuda98

[img]http://d3u67r7pp2lrq5.cloudfront.net/product_photos/1424925/NEGBQ_large.gif[/img]
před 115 týdny
madPav3l

madPav3l

YESSSSSSSSSSSSSSS, SUPER ZPRÁVA !!!!!!!
před 115 týdny
Další články k tématu