11. 5. 2018

Seriálové osudy: The Brave

Seriálové osudy: The Brave

Sotva jsme vydali pár hodin starou zprávu o dnešním prvním rušení Taken, je zde rovnou další čerstvá novinka. Stanice NBC ruší letošní novinku The Brave po první sérii. Dokazuje se, že vojenská tematika, která letošní sezóně vévodila, se nevyplatila. Seriál nikdy neměl dostatečnou sledovanost a nyní je již jasné, že se nových epizod nedočká.

The Brave přitom byl kritiky přijat velmi dobře již během pilotové fáze a stanice mu hodně věřila, nasadila ho proto do velmi silného slotu v pondělí v deset hodin večer. Nicméně i přesto, že měl The Voice jako předskokana, nedokázal jeho síly ani trošku využít, což vedlo k tomu, že stanice ani neobjednala další epizody nad základní rámec 13 dílů.

A o čem že to celé bylo? Ředitelka DIA Patricia Campbell se svým týmem analytiků využívá světově nejpokročilejší sledovací technologii. Dění ve světě sleduje ze střediska v D.C, zatímco Adam Dalton vede hrdinnou speciální jednotku v terénu. Tato jednotka se skládá z důsledně vycvičených specialistů, kteří využívají svého mimořádného nadání a sehranosti, aby bojovali za svobodu a chránili životy nevinných lidí. Úkoly od Patricie je zavedou na ta nejnebezpečnější místa světa.
Další díly seriálu
Prstíčkem škrábeme, hezky koukáme, po liku toužíme. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře7zobraz všech 7 příspěvků
Jessica Angell

Jessica Angell

A já budu protiřečit Timeless..takže? Kdo ví..
před 118 týdny
lukascoolarik

lukascoolarik

Jenže Timeless skutečně někdo sledoval a měl tunu hlučných fanoušků všude po internetu. Stačí se podívat...
před 118 týdny
Jessica Angell

Jessica Angell

já viděla několik peticí na prodloužení The Brave, a všude bylo hodně podpisů, je na to celá jedna stránka...
před 118 týdny
Další články k tématu