11. 5. 2018

Seriálové osudy: Designated Survivor

Seriálové osudy: Designated Survivor

Osobně si začínám říkat, jaké seriály vlastně na Velké pětce v další sezóně poběží, protože všechno končí. Dalším zaříznutým seriálem je politické drama Designated Survivor. Stanice ABC se ho rozhodla zrušit po druhé sérii, nové epizody již nevzniknou. Finále druhé řady, které tedy bude sloužit i jako závěr celého seriálu, je naplánováno na 16. května.

Drama se představilo v loňské sezóně jako jedno z nejžhavějších želízek v ohni na nový hit. Kiefer Sutherland v hlavní roli dokázal přilákat dost diváků, aby se seriál dočkal prodloužení. Ve druhé řadě však sledovanost klesala, i když stále jí částečně napomáhala týdenní čísla. Očividně ne dostatečně.

Kromě Sutherlanda, pro kterého šlo o první seriálovou hlavní roli od skončení 24 hodin, se zde objevili ve stálých rolích také Natascha McElhone, Adan Canto, Italia Ricci, LaMonica Garrett, Tanner Buchanan, Kal Penn a Maggie Q.

Další díly seriálu
Kdo nelikuje není SerialZoňák! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře22zobraz všech 22 příspěvků
megawir

megawir

Hm, takže mi zrušili vynikající The Expanse, oblíbenou oddechovku Lucifera a teď i Designated Survivor...
před 118 týdny
Pan Citron

Pan Citron

Tenhle seriál jsem nesledoval, ale chápu, že to dokáže naštvat, když oblíbené věci ruší. Já jsem za tu...
před 117 týdny
misiacik0308

misiacik0308

Prae som zhliadol 02x22 a skoda, ze to zatrhly. velkaaa skoda. Malo to potencial na dalsiu seriu ktora mohla...
před 115 týdny
Další články k tématu