13. 5. 2018

Seriálové osudy: The Blacklist

Seriálové osudy: The Blacklist

Stanice NBC dala zelenou svému veteránovi The Blacklist. Seriál se vrátí v nové sezóně se svou šestou řadou. Fanoušci se můžou těšit, jistých je plných 22 epizod.

Blacklist byl velkým hitem, když v roce 2013 začínal. Nicméně ve druhé sérii a po přesunu z pondělí na čtvrtek hodně ztratil a od té doby se již číslům z první série nikdy nepřiblížil. Přesto jde stále o solidního performera, který navíc hodně získává v DVR číslech.

Seriál produkuje Sony TV a stanice NBC z něj vlastní 50 %, což výrazně napomohlo prodloužení. NBC však přesto chtěla levnější natáčení, což byla podmínka, kterou společnost Sony TV dokázala akceptovat, a to hlavně proto, že seriál má velké výdělky z mezinárodního prodeje a lukrativní dohody s Netflixem.

Prodloužení Blacklistu se vyjednávalo v rámci jedné velké dohody s NBC a Sony TV, které se dále účastnil také Timeless a piloty Bad Boys a LA Finest. Ani jeden z pilotů nakonec nebyl vybrán pro seriál, rozhodnutí o Timeless prozatím nebylo oznámeno.

Další díly seriálu
Úderná hláška pro podporu sdílení. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře4zobraz všechny 4 příspěvky
jduch

jduch

Hurá, aspoň něco, teď ještě Timeless :-)
před 93 týdny
Qmati

Qmati

JO,těším těším. Uvidíme,jak budou dobří a budou pokračovat dál...:)
před 93 týdny
Jenny17

Jenny17

Jsem zvědavá jak to půjde dál, necháme se překvapit .o)
před 93 týdny
Další články k tématu