14. 5. 2018

Seriálové osudy: Lethal Weapon

Seriálové osudy: Lethal Weapon

Seriál Lethal Weapon byl prodloužen pro třetí řadu. Jak ale většina z vás ví, toto rozhodnutí se neobešlo bez velkého dramatu. Na začátku měsíce byly oznámeny znepokojivé informace ohledně chování hlavního herce. Clayne Crawford byl navzdory omluvě ze seriálu nakonec propuštěn. Prodloužení proto záviselo na tom, zda se Foxu rychle podaří najít za něj náhradu. A tak se i stalo.

Crawford je pryč, místo něj se ve třetí sérii objeví Seann William Scott, kterého asi většina z vás zná z filmů Prci, prci, prcičky. Jde o hercovu první výraznější seriálovou roli. Ztvární novou postavu, kterou Murtaugh dostane za parťáka.

Tvůrci si již k odchodu Crawforda vytvořili cestičku ve finále druhé série, kdy SPOILER se Riggs plánoval přestěhovat do Texasu s Molly a jejím synem, ale byl střelen do hrudi.

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak to dej vědět světu! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře19zobraz všech 19 příspěvků
jakumlan09

jakumlan09

když to tady tak pročítám je mi stále jasnější, že je ještě dost lidí co kritizují a odsuzují to co ještě...
před 96 týdny
Nevada

Nevada

LOL... Well, Now Damon Wayans Is Quitting Lethal Weapon, Too
před 95 týdny
SparkySpeirs

SparkySpeirs

To si snad dělá srandu -.- tak nejprve vyštípe Crawforda a teď se rozhodne, že si v třetí sérii...
před 95 týdny
Další články k tématu