Facebook Twitter E-mail
14. května 2018

Upfronts 2018: Novinky 2018/19 od Foxu

Stanice Fox má prozatím čtyři objednané nové seriály, dvě komedie a dvě dramata. Je to překvapivě málo, pro srovnání letos se zde představilo novinek šest. Stanice navíc zrušila dost svých veteránů, čekalo se proto, že vybere pro seriál více pilotů.

Dnes odpoledne se zveřejní programové schéma, je možné, že se v něm objeví ještě další dosud neoznámené seriály. Nesmíme navíc zapomínat ani na revival Last Man Standing, který se bude od podzimu na Foxu vysílat.

The Cool Kids
Tři kamarádi v domově důchodců jsou místní největší samci. Vítr z plachet jim však záhy vezme nejnovější člen komunity, rebelská dáma, která je připravená nastolit nový řád. Hrdinové si připadají, jako by se znovu ocitli na střední škole. Jen je jim už přes 70 let.

The Passage
Epický thriller o tajném vládním lékařském zařízení, kde se experimentuje s nebezpečným virem. Ten má schopnost vyléčit všechny nemoci světa, ale stejně dobře může způsobit zánik celého lidstva. Desetiletá Amy Bellafonte je vybrána jako testovací subjekt pro tento experiment. Brad Wolgast je federální agent, který se stane jejím novým nevlastním otcem, jeho úkolem je dívku za všech okolností chránit.

Proven Innocent
Sleduje právnickou firmu zabývající se neprávem odsouzenými, kterou vede nebojácná právnička s touhou po spravedlnosti. Tým znovu otevírá vyšetřování a ohrožuje své vlastní životy proto, aby nevinní byli zproštěni viny a viníci se dočkali spravedlnosti. Hrdinčina motivace pramení z její neslavné minulosti; jako čerstvě dospělá byla obviněna a později zbavena viny ve významném případu, kvůli kterému se stala senzací bulváru a slavnou osobností. Pro někoho je hrdinka, pro někoho oběť, nicméně má drsnou povahu a nebojí se využívat i zastrašování a šikany svých nepřátel, kteří jsou zodpovědní za zločin, který ona nespáchala. Bojuje za práva druhých a přitom se snaží udržet si svou nevinu.

Rel
Lil Rel si svůj úspěch vybudoval od nuly. Hrdina žije s přesvědčením, že si musíte neustále věřit, a život se vám poté odmění dobrými věcmi. Se svým stylem života však bude muset čelit výzvě, když se dozví, že jeho manželka má poměr s Relovým kadeřníkem. Hrdina se snaží znovu postavit život na nohy, musí se vypořádat s tím, že je táta na dlouhou vzdálenost. Přestěhuje se na západní stranu Chicaga, kde hledá lásku, respekt a nového holiče.

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Radim.Winiarski
před 82 týdny
Tak jsem na to kouknul taky a též se s Cool Kids opravím :D Vypadá to...
Caroline115
před 82 týdny
Cool Kids fakt nic moc...a to jsem si říkala, že to má potenciál! A taky dobré...
sandokan555
před 82 týdny
Pozrel som trailery a ...hmm: The Passage .. nie je to zle len uz ukazka je...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY