Facebook Twitter E-mail
13. září 2012

Cougar Town stanovilo premiéru 4. řady a další střípky

Všichni fanoušci vína a komedie pozor! Seriál Cougar Town (Město žen) se na obrazovky vrátí 8. ledna 2013. Svou premiéru si tentokrát odbude na kabelové stanici TBS.

Návrat seriálu oznámili sami herci ve vtipném hudebním videu, které pro fanoušky připravili. Sami si v něm i zazpívali originální skladbu, která je trefně nazvaná „We're Back“.

Tímto videem se můžete pokochat i vy, najdete jej na konci dnešní bleskovky.

The Glades (Slunečno, místy vraždy) obnoveno pro 4. sérii

Vypadá to, že přece jen od Callie uslyšíme její odpověď na Jimovu nabídku k sňatku. Stanice A&E obnovila The Glades (Slunečno, místy vraždy) pro čtvrtou sérii. Produkce sezóny začne již nyní na podzim, premiéra bude tradičně příští rok v létě.

Třetí sérii této dramatické krimikomedie sledovalo v průměru 4,1 milionů diváků, což je o pět procent více než u série druhé. Seriál tak ve spojení s novinkou Longmire pomohl stanici k nejsledovanějším letním nedělním večerům mezi kabelovkami, které vysílají i reklamy.

Blake Lively a Ryan Reynolds do toho praštili

Hvězdička z Gossip Girl (Super drbna) Blake Lively si vzala svého snoubence, filmového herce Ryana Reynoldse. Pro herečku je to první manželství, zatímco Reynolds byl již ženatý s herečkou Scarlett Johansson. Pár randil rok, poprvé se potkali u filmu Green Lantern.

Randy Jackson zůstává v porotě American Idolu

Randy Jackson přece jen zůstává v porotě nadcházející dvanácté řady pěvecké soutěže American Idol. O tom, že hudební producent podepsal novou smlouvu, informoval na svém Twitteru jako první bývalý porotce a producent Simon Cowell.

Čím dál častěji se nyní mluví o nové čtyřčlenné porotě pro dvanáctou sérii. Spolu s Jacksonem do ní usedne také popová zpěvačka Mariah Carey. S největší pravděpodobností se k nim přidá ještě rapperka Nicki Minaj a country zpěvák Keith Urban. Jednání producentů Idolu s Minaj a Urbanem jsou v závěrečných fázích.

Nová hlavní postava ve druhé sérii Dallasu

Hvězda pátého dílu filmového Final Destination (Nezvratný osud) Emma Bell míří na Southfork Ranch. Herečka získala novou hlavní roli ve druhé sérii oživeného veterána Dallas.

Bell ztvární Emmu Brown, uzavřenou tichou krásku, kterou vychovala její babička. Emma za svůj život procestovala celou Evropu. Cítí se nejlépe sama, uzavřená ve své bublině, ale přesto brzy objeví, co nabízí svět vně.

Herec z Army Wives si zaskočí hostovat do Bones (Sběratelé kostí)

Herec z Army Wives Brian McNamara bude hostovat v osmé sérii kriminálního Bones (Sběratelé kostí). McNamara bude hrát Erica. Když dojde k vraždě jednoho z jeho dělníků, vyjde najevo Ericův tajný druhý byznys – import a prodej chráněných živočichů. Tím pádem se z něj stane hlavní podezřelý.

Producent seriálu Stephen Nathan doufá, že tato epizoda upozorní na znepokojující realitu, že „nyní již je v Texasu více tygrů jako domácích zvířátek, než těch, kteří žijí v divočině“.


Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Adi
hodně dávno
Zbožňuju Cougar Twon, takže se už nemůžu dočkat ledna!!!
Luteka
hodně dávno
Cool cool cool, Abed v upoutávce :) Pecka, už se těším!
Nikuska181
hodně dávno
Cougar Town si chcem pozrieť tak snáď to do toho januára stihnem. :) Ryanovi a...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY