16. 5. 2018

Seriálové osudy: Criminal Minds, Elementary, Instinct atd.

Seriálové osudy: Criminal Minds, Elementary, Instinct atd.

Včera jsme si zrekapitulovali, co stanice CBS zrušila. Dnes už zbývá pouze zmínit poslední prodloužené seriály, které se vrátí i v příští sezóně. CBS dnes představí své programové schéma a na některé ze zmíněných veteránů se jistě budete moci těšit už v podzimním plánu.

Criminal Minds dostává 14. sérii. Spekuluje se, zda nebude poslední, nicméně prozatím nic oznámeno nebylo. Letošní řada skončila cliffhangerem a 299. epizodou, takže prodloužení znamená, že se kriminálka vrátí na podzim s výročním 300. dílem.

Navzdory nulové sledovanosti pokračuje i Elementary, které získává sedmou řadu. Seriál má i nadále pro stanici velké zisky, a to díky lukrativním streamovacím smlouvám a mezinárodním prodejům.

Na novou řadu, konkrétně již čtvrtou, se můžou těšit také fanoušci komedie Life in Pieces. Seriál překvapivě zůstal vynechán z hromadného prodloužení, podle zdrojů byla vyjednávání stanice a produkčního studia 20th Century Fox TV dost složitá, nakonec se ale obě strany dohodly na výsledku a komedie tak může pokračovat i v další sezóně.

Se třetí sérií se vrátí sitcom Man with a Plan. Jde o jedno z překvapivějších rozhodnutí, jelikož seriál má menší sledovanost než zrušený Kevin Can Wait, který mu dělal v letošní sezóně předskokana. Rozhodnutí pravděpodobně napomohlo to, že Kevina stanice vlastnila jen z 50 %, zatímco Man with a Plan jí patří komplet.

A na konec tady máme také jedno prodloužení novinky. Druhé řady se dočká Instinct. Seriál měl čísla zhruba stejná jako zrušený Wisdom of the Crowd, nicméně kolem něj nelítá žádný skandál, takže jeho šance byly hned lepší.

Další díly seriálu
Kdo nesdílí není Čech! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře7zobraz všech 7 příspěvků
Qmati

Qmati

Jo Elementary. Dobrá detektivka, vtipná a chytrá, se špatně hledá :)
před 92 týdny
Koldik

Koldik

Elementary. Juchuuuuu
před 92 týdny
marvio

marvio

Man with a Plan Tenhle seriál mi nějak uniknul. Asi to nebude žádná velká pecka, ale když tam hraje Matt...
před 92 týdny
Další články k tématu