17. 5. 2018

Seriálové osudy: iZombie, Jane the Virgin, Crazy Ex

Seriálové osudy: iZombie, Jane the Virgin, Crazy Ex

Hned tři velké konce nás v příští sezóně čekají na stanici The CW. Fanoušci si můžou oddychnout, stanice totiž bere největší ohledy ze všech a oznamuje předčasně, že nadcházející série iZombie, Jane the Virgin a Crazy Ex-Girlfriend budou pro tyto seriály poslední. Tvůrci tak mají dostatek času na to, aby vymysleli uspokojivé závěry bez ošklivých cliffhangerů na konci.

U Jane a Crazy se s tímto rozhodnutím počítalo již od doby, kdy byly seriály prodlouženy. Hlavní herečky se již vyjadřovaly v tom smyslu, že následující série budou poslední, nicméně až nyní máme toto rozhodnutí oficiálně potvrzeno.

I u iZombie jde o dobré zprávy. Už letos nebylo vůbec jisté, zda se seriál vůbec pokračování dočká. Novou řadu tak můžou fanoušci brát jako dárek na rozloučenou.

Crazy Ex se bude vysílat od podzimu, Jane a iZombie zůstanou na midseason. Více z programu již za chvilku ve velkém článku.

Další díly seriálu
Ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře9zobraz všech 9 příspěvků
Hild

Hild

Tohle je něco, co na CW miluju. I když si většinou ze seriálů z této stanice spousta lidí dělá srandu,...
před 116 týdny
pataaaaaa159

pataaaaaa159

No tak ještě aby ne :D Moc dobře ví že kdyby na ně nemysleli, nebude je sledovat už vůbec nikdo, proto se...
před 116 týdny
Makronka

Makronka

No já se na to můžu ..
před 114 týdny
Další články k tématu