Facebook Twitter E-mail
13. září 2012

Nové piloty: Occult, The Advocates, A Kingdom Far Away

Occult

Kabelovka A&E si objednala pilot Occult, drama produkované tvůrcem Transformers Michaelem Bayem (na titulní fotografii) a napsané žánrovým veteránem a členem The X-Files (Akta X) rodinky Jamesem Wongem.

Projekt, který je paralelou k The X-Files (Akta X) a Fringe (Hranice nemožného), se soustředí na agenta FBI, který se vrátí z administrativní „dovolené“ poté, co sešel z cesty, když vyšetřoval zmizení své manželky.

Agent se ponoří zpět do své práce. Dostane nového partnera, agentku, která má svůj vlastní komplikovaný příběh. Ta se specializuje na tajemno („occult“). Spolu řeší záhadné případy pro nově vytvořenou krimi jednotku.

Objednání tohoto pilotu pro kabelovku znamená nové nadpřirozené teritorium. Následuje tak červencovou objednávku pilotu Those Who Kill, což je americká verze dánského seriálu o agentovi, který má nebývalé pochopení pro sériové vrahy, a objednávku deseti epizod prequelu Psycha Bates Motel.

The Advocates

CBS pokračuje ve spolupráci s tvůrcem The Mentalist (Mentalista) Bruno Hellerem. Stanice si objednala pilot The Advocates, právní drama napsané a produkované právě Hellerem.

The Advocates se soustředí na mladou právničku a bývalého vězně, kteří se spojí jako „obhájci obětí“. Často se ocitnou na okraji toho, co je legální, aby bojovali za své klienty, odčinili jejich neštěstí a bojovali za slabé. Projekt produkuje studio Warner Bros. TV, které stojí také za The Mentalist.

A Kingdom Far Away

ABC, domov pohádkového Once Upon a Time, si objednalo další fantasy projekt s magickými prvky. A Kingdom Far Away je dílem scénáristy Justina Markse (Street Fighter).

Projekt je popisován jako dobrodružná fantasy o jedné rodince, která přežívá v oblasti, kde neplatí žádné zákony. Je to magická země, kde jsou příšerky reálné. Nyní se jim do cesty připlete mladá dívka, jejíž osud od základu změní jejich život.

Mezi producenty projektu patří kromě Markse také Dan McDermott a Lorenzo di Bonaventura. Ti již prodali čtyři projekty – Cleopatra pro NBC (psali jsme zde), Patron Saints, Founding Fathers a A Kingdom Far Away, tyto tři koupilo ABC. Kromě toho se letos v midseason bude vysílat jejich drama Zero Hour.

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

BeautifulN
před 270 týdny
Na Occult a The Advokates bych se i podívala.
Meimei
před 270 týdny
Všechny tři mě zaujaly, tak uvidíme :)
ševča
před 269 týdny
advocates mi připadá nerealisticky hrdinské, ale jinak jo.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY