Facebook Twitter E-mail
21. května 2018

Trailery na novinky 2018/19: CBS

Dnes pokračujeme s představováním trailerů na novinky sezóny 2018/19. Co nového a inovativního si pro nás připravila stanice CBS? Dozvíte se uvnitř!

Tipněte si kdo přežije

Letošní tipovačky se účastnilo více než 1000 registrovaných uživatelů. Jako vždy, ani letos nikdo netrefil vše.

Pokud vám bylo loni líto, že jste prospali start, tak letos máte šanci tuto osudovou chybu napravit.

Tipněte si KDO PŘEŽIJE a ukažte, že máte lepší odhad než SerialZone a vaši soupeři…

Jít na tipovačku →

Upfronts za námi a na nás tu čeká spousta trailerů. Stejně jako v minulých letech, tak i letos organizujeme velkou tipovačku KDO PŘEŽIJE. Všichni, kdo se v minulých kolech zúčastnili, musí uznat, že to minimálně všechno to rušení a obnovování zpestřilo. Na vyhodnocení budeme muset kvůli několika novinkám čekat pravděpodobně až do konce léta, ale to nám nebrání pustit se do rozboru osudů nadcházejících novinek.

Doufejme, že tímto velkým kláním, kterým tipovačka bezesporu je, opět zpestříme někdy bolestivé rušení seriálů. Pravidla zůstávají stejná jako v minulých letech, ale to už se dočtete přímo na stránkách tipovačky. Po uzavření (na konci léta) opět zveřejníme tipy všech týmů + vaše zprůměrované tipy, jako hlas lidu. Uvidíme, kdo letos svoji křišťálovou kouli vyleštil nejlépe.

Naše tipy na stanici CBS najdete v tomto článku. Jsou zatím předběžné a ještě nad nimi budeme – stejně jako vy – párkrát přemýšlet (takže máme taky uzávěrku na konci prázdnin). Ale třeba vám náš pohled pomůže při rozhodování. Když už ne, tak minimálně ty trailery, co jsou v článku zahrnuty, by mohly…

ragelly

ragelly: Vážně nesnáším CBS trailery. Proč to jsou vždycky sestříhané piloty tak, že víte, co se stane, jak to bude probíhat a jak to dopadne? To je trapné. FBI vypadá nadějně, ale v podstatě tento trailer stačí na to, abychom rovnou mohli psát Novinku pod lupou, protože tady opravdu vidíme úplně všechno. Každopádně tento styl kriminálek mám ráda, takže věřím, že se budu dobře bavit. Na druhou stranu je to jedna z tisíce, nic nového ani speciálního. A ani Dick Wolf na tom nic nezmění.

Tip: Prodlouží.

Fruiko

Fruiko: Sladkobolné kecy, hrdinské kecy, drsné kecy. Prostě samé kecy, ať se na to koukáte, z jaké chcete strany. K tomu jako bonus nepříjemné postavy.

Tip: Prodlouží, nejspíš skrz jméno a kvality tvůrce. Plus mi přijde, že nějak všechny kvalitní procedurálky vymřely a něco to vakuum musí vyplnit.

Drunk_Queen

Drunk_Queen: Tak tady není co řešit. Vytvořil to Dick Wolf, takže to klidně můžou rovnou prodloužit o pět řad a ani mi to nebude připadat divné. A co si budeme nalhávat, vypadá to i dost cool. Ale to bych poznala i podle první půl minuty, vážně nechápu, proč ten trailer trvá rok a půl. Nebo aspoň nemusel vykecat úplně všechno. Zrovna jsme se s ragelly, když už jsme byly u toho CBS, bavily, že jisté některé videoklipy jsou sice ještě o půlku delší než tohle, ale já si vlastně ještě pořád nejsem pořádně jistá, o co v nich jde… PS: Ten název je geniální! Vždycky když zapomenete, co sledujete, můžete někomu kouknout na bundu a máte jasno!

Tip: Prodlouží.

Tempy

Tempy: I přes ten neskutečně nudný název to vypadá na starou dobrou kriminálku od tvůrců Law & Order. Jen škoda, že trailer vyspoileroval celý pilot. Kdyby ho zkrátili jen na 2 minuty, bylo by to lepší.

Tip: Prodlouží.

ragelly

ragelly: Páni, jsem hodně příjemně překvapená. Samozřejmě se mi chtělo brečet, když jsem viděla, že mě čeká 6 minut dlouhý trailer (vážně to nejde udělat na 2 minuty? Kdo na to má mít čas?). Ale ve výsledku mě tento koncept hodně zaujal. Vypadá to na parádní dojemnou oddychovku, která se může možná lehce podobat Kevin (Probably) Saves the World, ale z tohoto traileru mám mnohem lepší pocit. Myslím, že seriál by mohl působit na diváky tím správným způsobem. Jen si ale nemyslím, že mu tolik lidí dá šanci v první řadě. Škoda.

Tip: Zruší.

Fruiko

Fruiko: Ok. Tohle mě dostalo. Jen jsem viděl první vteřiny, tak jsem si říkal, bože další černošská komedie, která mě totálně mine, ale i ten blbý trailer má příběh! Tohle fakt bylo příjemné překvapení, a to včetně toho, že tam máme kazatele a nějakou tu nalejvačku víry a sentimentu. Uvidíme, jak to bude fungovat na plné stopáži.

Tip: Zruší.

Drunk_Queen

Drunk_Queen: Wow, tak to teda koukám. Opět teda nechápu ty zvyky CBS (že oni nám chtějí naznačit, že takhle dlouhý budou za chvíli normální epizody, aby bylo víc prostoru na reklamy?!), ale ten trailer byl, když pominu tu trapnou a trochu patetickou linku s matkou ženské postavy, dost dobrý. Na tohle bych možná i koukla. Ale asi to nepřežije, bohužel.

Tip: Zruší.

Tempy

Tempy: Další opravdu dlouhý trailer, který vám ale díky originální myšlence uteče co by dup. Všechny postavy jsou sympatické, má to dobré tempo. Uvidíme, kam se základní myšlenka posune.

Tip: Prodlouží. Doufám.

ragelly

ragelly: Asi měknu, ale mně se to fakt líbilo :D Já vím, já vím, jdu se zahrabat. Ale přistihla jsem se, jak se při sledování traileru debilně tlemím a fakt jsem si to užívala. Postavy jsou samozřejmě lehce otravné, ale nějakým záhadným způsobem jim to k sobě skvěle pasuje. Jedno z největších překvapení pro mě. Zatím.

Tip: Těžký časový slot, takže zruší.

Fruiko

Fruiko: A tady se dostavilo to, co jsem očekával o trailer výš. Takže děkuji, nechci. Navíc se tam zpívá!

Tip: Prodlouží, protože cílovka na to kouká. Navíc to je lepší než jakákoliv letošní komedie z ABC.

Drunk_Queen

Drunk_Queen: Ne, není to dobré. Komedie jsou vždycky trochu trapné, jenže tohle tu hranici přeskočilo tak milionkrát a obávám se, že to za to občasné pousmání nastálo.

Tip: Prosím, zrušte to.

Tempy

Tempy: Taky máte dojem, že v traileru bylo víc umělého smíchu než samotných dialogů? Když však od toho odhlédnu, tak jako prokrastinační sledování by tahle komedie fungovat mohla.

Tip: Podle příběhu by to mohli prodloužit, ale časový slot nasvědčuje spíše zrušení.

ragelly

ragelly: Vidím v tom MacGyvera od začátku do konce. Hlavní hrdina je sympaťák a i ostatní členové party vypadají dobře, možná až na tu ženskou kterou bych si představovala trošku jinak, ale třeba si zvyknu. Akce bude dost, napětí taky. A když zafungoval MacGyver, tohle u lidí zaboduje taky.

Tip: Prodlouží.

Fruiko

Fruiko: Tohle vypadá dobře, něco jako nový Hawaii 5–0. I když je to už ze své podstaty děsně pitomé, tak to prostě baví.

Tip: Zruší. Jeden Hawaii je až tak akorát.

Drunk_Queen

Drunk_Queen: Původního Magnuma vůbec neznám, takže netuším, jestli je to důvod to rebootovat, ale trailer mě nepřesvědčil. Není to nic originálního, těhlech věcí je všude milion a nevěřím, že potřebujeme crossover Rychle a zběsile a Havaje 5-O. Oceňuju, jak je to neuvěřitelné, ale vtipné to bohužel moc není, což bych od podobné věci čekala.

Tip: Zruší.

Tempy

Tempy: Nevím, jak je to možné, ale původní Magnum mě úspěšně minul, takže nemám s čím srovnávat. Každopádně, tohle je tak pěkně střelené, až je to dobré. Nevím, jestli je to jen tou hudbou, ale ty osmdesátky z toho přímo dýchají. A v tomto případě to není na škodu!

Tip: Spíš asi zruší.

ragelly

ragelly: Už jsem se chtěla začít radovat, že alespoň něco je ve starých zaběhnutých kolejích a že jsem ještě docela normální, když tohle budu hejtit. Ale jak trailer postupoval dál a dál, tak jsem se zase pomalu začínala bavit. Jistě, je to další obyčejná rasistická komedie, kterou zruší po první řadě, ale možná mě následný maraton nebude až tak bolet.

Tip: Zruší.

Fruiko

Fruiko: Ony už se netočí komedie pro bělochy? Na druhou stranu je docela legrační v téhle situaci vidět bělochy, když posledních 30 let se komedie dělaly přesně o opačné situaci.

Tip: Zruší. Ale co si budeme povídat, pořád to je lepší než cokoliv na ABC. :-D

Drunk_Queen

Drunk_Queen: Suďte mě, ale tohle je tak hloupé, že jsem se i párkrát zasmála. Je to hrozně levně zpracované, vykrádá to ty nejvíc očividné vtipy… ale víte co, já to risknu, tohle by mohlo zaujmout. Sice spíš ne, ale tak risknu to. Ty dvě řady by to mít mohlo.

Tip: Prodlouží.

Tempy

Tempy: Tak nevím. Sice jsem se u traileru docela bavila, ale zároveň mi ty necelé čtyři minuty bohatě stačily a moc si neumím představit, jak budou z tohoto tématu těžit celou řadu.

Tip: Zruší.

ragelly

ragelly: No, původní seriál jsem nikdy neviděla, takže tady se moc nechytám. Pro fanoušky trailer je určitě zábavnější, nechybí zde spousta ukázek z původního seriálu a asi i narážek, které ale já jako nový divák nedokážu úplně zařadit. Každopádně osobně jsem fanouškem komediální politické satiry, takže tohle vypadá na hodně dobrý přírustek do mého watchlistu.

Tip: Prodlouží, revivaly táhnou.

Fruiko

Fruiko: A máme tu vítěze. Tohle je rozhodně nejhorší trailer z letošních trailerů CBS. V podstatě se pořádně za celý trailer nedovíte, o co jde, a pak najednou, jakoby se čas zastavil a vrátili jsme se o 20 let zpátky. To fakt nikdo nechce.

Tip: Zruší.

Drunk_Queen

Drunk_Queen: Tohle už běželo deset let? Sakra, z tohohle jsem zatím viděla možná jen název :D. No, nemůžu říct, že by se mi trailer líbil – jako aspoň trochu nebo tak něco, ale je to už osvědčená věc, je tam staré dobré známé obsazení… To aspoň chvíli fungovat asi bude.

Tip: Prodlouží.

Tempy

Tempy: Uf! Když vás trailer naláká spíš na třicet let starý seriál než na jeho revival, tak je asi něco špatně, ne? Odvažuju se tvrdit, že na tuhle novinku budou koukat jen skalní fanoušci původního seriálu, i když je otázka, kolik jich od vysílání posledního dílu v roce 1998 zbylo.

Tip: Zruší.

Jít na tipovačku →


Jak se vám líbí trailery? Souhlasíte s našimi tipy? A už máte odtipováno?

Další díly seriálu

Trailery na novinky 2018/19: ABC (20. 5. 2018)
Trailery na novinky 2018/19: CBS (právě čteš)
Trailery na novinky 2018/19: The CW (22. 5. 2018)
Trailery na novinky 2018/19: Fox (23. 5. 2018)
Trailery na novinky 2018/19: NBC (24. 5. 2018)

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Grizzli5690
před 81 týdny
Tak FBI a Magnum určitě zařadím do watchlistu. :)
corine
před 81 týdny
Murphy Brown samozřejmě prodlouží, jenom aby naštvali Donalda Trumpa :D (Leda...
lukascoolarik
před 81 týdny
Zajímavě působí jenom God Friended Me. Navíc je tam Joe Morton, a i když...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY