22. 5. 2018

Seriálové osudy: LA to Vegas

Seriálové osudy: LA to Vegas

Let z Los Angeles do Vegas nadobro přistává. Stanice Fox během noci oznámila, že svou midseason komedii LA to Vegas ruší po první sérii.

Stanice se v minulém týdnu snažila přesvědčit výkonného producenta Willa Ferrella, aby se objevil v premiérové epizodě druhé řady, aby seriál získal potřebný buzz ke svému podzimnímu návratu. Ferrell nebyl proti tomu, aby hostoval ve druhé sérii, ale odmítl se zapojit přímo do první epizody. Sice to prý nebyl hlavní důvod zrušení, ale určitě to také přispělo ke konečnému rozhodnutí.

LA to Vegas začal slibně, premiéra se stala nejsledovanější úterní komedií za poslední rok a netrvalo dlouho, než se seriál dočkal objednávky tří extra epizod. Postupně však ratingy začaly upadat a o seriálu se téměř nemluvilo.

Tímto zrušením Fox zařízl všechny své single-camera komedie s výjimkou Ghosted, který stál nemá o svém osudu rozhodnuto. Pro příští sezónu se stanice přesouvá k multi-camerovému formátu, ve kterém představí revival Last Man Standing a novinky The Cool Kids a Rel.

Další díly seriálu
Magnetky na kliknutí. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře13zobraz všech 13 příspěvků
jukab

jukab

Na téhle stanici už bude asi lepší nic ani nerozkoukávat...připomíná mi to TBS pár let nazpět :(
před 115 týdny
RRR

RRR

Takze FOX zrusil 4 skvele komedie ... Aspon ma to posunulo v Tipovacke na 3 miesto. Ghosted a...
před 115 týdny
Koldik

Koldik

-1 do tipovacky ale aj dalsia - pre FOX...
před 115 týdny
Další články k tématu