22. 5. 2018

Seriálové osudy: Lost in Space

Seriálové osudy: Lost in Space

S druhou řadou se na Netflixu vrátí sci-fi Lost in Space. Nová dobrodružství čekají na fanoušky v roce 2019. Seriál byl prodloužen pouhý měsíc po své premiéře.

Obnovení bylo jen otázkou času. Seriál začal velmi silně. Společnost Nielsen zveřejnila, že již během prvního dne streamování seriál dokázal získat 3,16 milionu diváků, což je nejlepší výsledek Netflixu hned po premiéře druhé řady Stranger Things a filmu Bright.

Lost in Space je reboot seriálové sci-fi klasiky ze 60. let. Příběh je zasazen 30 let do budoucnosti, kdy již naplno fungují kolonizace vesmíru. Epická sága sleduje rodinu Robinsonů, která byla vybrána k novému životu v lepším světě. Kolonisté se však dostanou mimo plánovanou trasu a jsou nuceny vytvářet nová spojenectví, aby přežili v nebezpečném vesmírném prostředí, vzdáleny mnoho světelných let od plánované destinace.

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře10zobraz všech 10 příspěvků
ufonka

ufonka

Seriál mě baví, těším se na pokračování.
před 115 týdny
kjama

kjama

Paráda, díky za tip, už se těším na další sérii :)
před 115 týdny
madPav3l

madPav3l

Také jsem rád za prodloužení, je to dobrý oddechový seriál.
před 114 týdny
Další články k tématu