Facebook Twitter E-mail
24. května 2018

Trailery na novinky 2018/19: NBC

Jsme ve finále! Poslední stanicí, která představila alespoň část svých novinek prostřednictvím trailerů, je NBC. Schováváme si to nejlepší na konec, nebo příští sezóna opravdu nebude za moc stát? Mrkněte dovnitř!

Tipněte si kdo přežije

Letošní tipovačky se účastnilo více než 1000 registrovaných uživatelů. Jako vždy, ani letos nikdo netrefil vše.

Pokud vám bylo loni líto, že jste prospali start, tak letos máte šanci tuto osudovou chybu napravit.

Tipněte si KDO PŘEŽIJE a ukažte, že máte lepší odhad než SerialZone a vaši soupeři…

Jít na tipovačku →

Upfronts za námi a na nás tu čeká spousta trailerů. Stejně jako v minulých letech, tak i letos organizujeme velkou tipovačku KDO PŘEŽIJE. Všichni, kdo se v minulých kolech zúčastnili, musí uznat, že to minimálně všechno to rušení a obnovování zpestřilo. Na vyhodnocení budeme muset kvůli několika novinkám čekat pravděpodobně až do konce léta, ale to nám nebrání pustit se do rozboru osudů nadcházejících novinek.

Doufejme, že tímto velkým kláním, kterým tipovačka bezesporu je, opět zpestříme někdy bolestivé rušení seriálů. Pravidla zůstávají stejná jako v minulých letech, ale to už se dočtete přímo na stránkách tipovačky. Po uzavření (na konci léta) opět zveřejníme tipy všech týmů + vaše zprůměrované tipy, jako hlas lidu. Uvidíme, kdo letos svoji křišťálovou kouli vyleštil nejlépe.

Naše tipy na stanici NBC najdete v tomto článku. Jsou zatím předběžné a ještě nad nimi budeme – stejně jako vy – párkrát přemýšlet (takže máme taky uzávěrku na konci prázdnin). Ale třeba vám náš pohled pomůže při rozhodování. Když už ne, tak minimálně ty trailery, co jsou v článku zahrnuty, by mohly…

ragelly

ragelly: Prosím, už to trápení ukončete. letošní komedie budou opravdu šílené. Tohle vážně někomu přijde vtipné? Když vrcholem celého traileru je, že si manžel hrdinky splete zadek její matky s jejím a manžel matky zase naopak? Prosím, to opravdu ne.

Tip: Zruší.

Fruiko

Fruiko: Příšernost. Taky se cítím po tomhle traileru špatně. Letos je asi trend důchodců, nebo co. On se stejně asi nikdo jinej už na normální televizi nekouká, takže třeba si to cílovku najde.

Tip: Zruší.

Drunk_Queen

Drunk_Queen: Jo, já se z toho sledování taky cítím zle. Ale ani ten ukrutně přesný název tomuhle nepomůže.

Tip: Zruší.

Tempy

Tempy: Tahle nová komedie mi svým způsobem připomíná Průměrňákovy, takže dám určitě šanci minimálně pilotu. Jen se bojím, aby tam nakonec nebylo hodně mluvení a málo vtipů.

Tip: Zruší.

ragelly

ragelly: Téma vypadá zajímavě. Jistě, není to nic, co bychom tu neviděli, ať už jde o Lost, 4400 nebo třeba letošní The Crossing. Ale pořád bude záležet na tom, jak tvůrci uchopí jednotlivé epizody, jestli z toho udělají serializovanější příběh, nebo epizodní věc. Potenciál tu vidím, ale může se to nakonec přehoupnout do obou směrů, jak do originálního tématu, tak i do tuctového dramatu.

Tip: Možná by tomu nejvíc slušela jedna uzavřená série. Ale spíš tipuju prodloužení.

Fruiko

Fruiko: Tak už by to chtělo nějakou pořádnou záhadologii v podstatě od dob Lost jsme tu žádnou pořádnou, co by vydržela trochu dýl neměli. Rozhodně to není žádná bomba, ale asi to má největší potenciál z toho co jsem letos v trailerech viděl.

Tip: Prodlouží.

Drunk_Queen

Drunk_Queen: Ale jo, opět žádná novinka, ale zatím to vypadá dobře. Dopadnout to může všelijak, možná to bude hrůza, fajn, nejspíš to bude hrůza, ale trailery NBC vypadají nejlíp (ignorujme tu komedii nahoře), takže budu mít naději.

Tip: Prodlouží.

Tempy

Tempy: Ano, tohle už tu také bylo snad stokrát. Nevím jak vás, ale mě ty záhady ještě stále baví, takže pokud to bude dobře udělané, proč ne.

Tip: To by mohli prodloužit.

ragelly

ragelly: Lékařská dramata asi musí vždycky cílit na emoce. Při sledování traileru mě hned napadl Pure Genius, který byl v podstatě úplně to stejné jako tohle. Určitě to pro mě jako fanouška žánru bude zábavné sledovat, ale nečekám, že by se zde objevilo cokoliv inovativního. A diváci už mají lékařských dramat na Velké pětce nespočet, takže není moc důvod k tomu, aby dávali šanci dalšímu.

Tip: Zruší.

Fruiko

Fruiko: Všichni ví, jak moc nemám rád lékařské seriály. To už fakt musí být bomba, aby mě něco dokázalo přesvědčit. Tohle ale rozhodně není ten případ.Tip: Zruší.

Drunk_Queen

Drunk_Queen: Lékařských dramat je dvanáct a půl miliardy, ale z nějakého důvodu mě tohle zaujalo. Plus tam je Freema, takže to risknu a druhou řadu tomu nadělím.Tip: Zruší.

Tempy

Tempy: Uf, další doktořina. Jestli máte rádi žánr, bude se vám nejspíš líbit i tato novinka. Jestli jste už (stejně jako já) doktorskými dramaty přejedení, doporučuju se této pětisté variaci na stejné téma vyhnout. P.S. Ani Freemou Agyeman hrající doktorku mě nedostanou! :D

Tip: Prodlouží.

Jít na tipovačku →


Jak se vám líbí trailery? Souhlasíte s našimi tipy? A už máte odtipováno?

Další díly seriálu

Trailery na novinky 2018/19: ABC (20. 5. 2018)
Trailery na novinky 2018/19: CBS (21. 5. 2018)
Trailery na novinky 2018/19: The CW (22. 5. 2018)
Trailery na novinky 2018/19: Fox (23. 5. 2018)
Trailery na novinky 2018/19: NBC (právě čteš)

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

milosh
před 42 týdny
Manifest vypadá jako pilot dobře. Jen nevím, co od něj čekat dál. Jestli budou...
andrea168
před 42 týdny
I Feel Bad: Spustila jsem trailer a rikam "a jedna nutna...
Hitchhiker
před 42 týdny
konečně něco co mě zaujalo. Manifest a New Amsterdam :D Tak teď už jen doufat...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY