28. 5. 2018

Seriálové osudy: The Expanse

Seriálové osudy: The Expanse

Je to oficiální! Poté, co stanice Syfy zrušila své sci-fi The Expanse po třetí sérii, už mnozí fanoušci ztráceli naději. Seriál se však přesto dočká pokračování. Květen tak letos přinesl už druhé převzetí seriálu jinou stanicí. Jako první slavil Brooklyn Nine-Nine, nyní je řada právě na The Expanse. Seriál byl prodloužen pro čtvrtou řadu, která se bude vysílat na streamovací službě Amazon.

Prodloužení přišlo během konference National Space Society’s Inter­national Space Development, kde měl seriál svůj panel. Herci i štáb byli v publiku, když boss Amazonu zprávu oznámil.

„Před půl hodinou jsem mluvil s herci,“ prozradil Jeff Bezos. „Říkal jsem jim, jak tvrdě pracujeme na tom, aby Amazon mohl zachránit The Expanse, ale ještě stále nic nebylo potvrzeno. Během večeře, konkrétně před deseti minutami, jsem zrovna dostal zprávu, že The Expanse je zachráněno,“ uvedl Bezos za velkého potlesku. *„Seriál je mimořádný a všichni tito lidé jsou neuvěřitelně talentovaní.“

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře9zobraz všech 9 příspěvků
zdenka99

zdenka99

super! dufam, ze kvalita serialu ostane taka vysoka ako je
před 114 týdny
kjama

kjama

Jupí! Právě na to koukám a bezvadně se u toho bavím. Jen se modlím, aby pak seriál opravdu skončil...
před 114 týdny
Marty8901

Marty8901

No jsem fakt rád, že to takhle dopadlo. Teďka čtu pátou knížku série a nemůžu se dočkat, až to uvidím...
před 114 týdny
Další články k tématu