Facebook Twitter E-mail
5. června 2018

Na co koukat v létě: 3 část

Je zde závěrečná část našeho letního přehledu. Které seriály si přes prázdniny vyberete z víkendové nabídky?

Jak už je to v posledních letech zvykem, léto rozhodně neznamená seriálový utrum. Právě naopak, premiéru mají desítky seriálů, a to jak novinek, tak i navrátilců, kteří fanouškům nabídnou nové série. Letos se můžeme těšit na více než padesát letních seriálů, a to zcela jistě mnohé ještě nemají stanovenou premiéru, takže číslo ještě naroste! To je pořádná dávka, co říkáte?

V dnešním článku se můžete podívat na to, jaké seriály nás čekají v sobotní a nedělní večery. Tato nabídka je téměř ryze záležitostí kabelovek, pouze s jednou britskou a jednou americkou komerční výjimkou.

Sobota

Britská stanice BBC chystá na léto velkého hráče. Do programu se s novou řadou vrátí 9. června Poldark, jeden z nejúspěšnějších britských seriálů posledních let. Ačkoliv nás čeká teprve čtvrtá série, toto historické drama již bylo oficiálně prodlouženo i pro pátou řadu. Nicméně herec Aidan Turner prozradil, že ta bude na dohlednou dobu poslední. Podle něj by se seriál poté mohl vrátit po letech, ale šestka hned po pětce následovat určitě nebude.

Hodnocení na SerialZone.cz

Neděle

Zatímco sobota bude patřit pouze jedinému seriálu, neděle je o poznání nabitější. Čeká nás zde hned osm seriálů! Již předevčírem (3. června) měla premiéru novinka Pose, která se představila na FX. Nové drama od Ryana Murphyho schytává chválu ze všech stran, dali jste mu již šanci?

10. června se na obrazovky kabelovky TNT vrací s druhou řadou krimi drama Claws, které kombinuje nehtové studio a zločin. O týden později, 17. června, se začnou vysílat nové epizody u nás stále nedoceněného, leč hvězdně obsazeného dramatu The Affair, které vysílá kabelovka Showtime. Ve stejný den nebude chybět ani premiéra závěrečné třetí řady policejního dramatu Shades of Blue s Jennifer Lopez v hlavní roli. Seriál je jediným zástupcem stanice NBC v letním programu.

Poslední červnovou neděli (24. 6.) se na cestu opět vydá Preacher se svou bandou. Tato drsná komiksovka má po celém světě širokou základnu fanoušků, kteří se nemůžou dočkat toho, až bude vyřešen cliffhanger z konce předchozí série. První červencový den se poté ponese ve znamení moci. Na kabelovku Starz se vrací s novou řadou její nejsledovanější a nejúspěšnější drama Power, které vkročí již do své páté série, zatím však ani zdaleka nejeví žádné známky stárnutí nebo zpomalení.

Poslední nedělní premiéry bude mít 12. srpna ve své režii kabelovka HBO. Na obrazovky se s novými sériemi vrátí komedie Ballers a Insecure. Zatímco Hráči se poprvé představili již v roce 2015 a letos tedy vstupují do čtvrté řady, Insecure je o rok mladší, čeká nás tedy třetí série. Nehledě na věk však jsou obě komedie především v zahraničí velmi oceňovány. U nás ale na plné čáře vítězí Ballers.

Hodnocení na SerialZone.cz

Další díly seriálu

Na co koukat v létě: 1. část (1. 6. 2018)
Na co koukat v létě: 2. část (4. 6. 2018)
Na co koukat v létě: 3 část (právě čteš)

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Anniie126
před 71 týdny
Na Poldarka už si brousím titulkovač. :)
kjama
před 71 týdny
Super, konečně dobrá zpráva s Poldearkem :)
štelér
před 70 týdny
Čtvrtá řada seriálu Poldark,tak to se fakt musí vidět........ Nejpovedenější...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY