Facebook Twitter E-mail
9. června 2018

HBO objednává pilot prequelu ke GoT

Kabelovka HBO během noci objednala pilot k prequelovému projektu vztahujícímu se k fantasy Game of Thrones. Scénáře se ujala Jane Goldman (Kick-Ass, Kingsman) a v projektu má prsty i autor knih Goerge R.R. Martin, který příběh spolu s Goldman vymyslel.

Nepojmenovaný projekt se odehrává tisíce let před událostmi z Game of Thrones. Potenciální seriál sleduje úpadek světa ze zlaté éry hrdinů do temnoty. Jen jedna věc je jistá: ať už jde o hrůzostrašná tajemství v historii Západozemí, o pravý původ bílých chodců a podobně… rozhodně to není příběh, který si myslíme, že známe.

Tento projekt byl jedním z pěti prequelů, které stanice HBO začala vyvíjet. Podle dostupných informací je zde šance, že se pro pilot vybere i další z projektů, ale prozatím na to stanice nijak nespěchá. HBO chce prequelový seriál přidat do programu asi v roce 2020, aby mezi ním a finále GoT byla trošku mezera.

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

spike
před 31 týdny
Jestliže u GoT se Martin inspiroval válkou růží tak tento prequel by se...
salandr
před 31 týdny
To by nemuselo být špatný :)
_karel_
před 31 týdny
No toto... :-))))))))))))))))))

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY