Facebook Twitter E-mail
12. června 2018

Paul Wesley a Beth Behrs zpět na obrazovkách

Dva známí seriáloví herci se objeví v nové sezóně opět na našich obrazovkách. Herec Paul Wesley, který získal slávu jako upír z The Vampire Diaries, byl obsazen do thrilleru Tell Me a Story, který připravuje stanice CBS All Access. Wesley se zde opět setká s procentem deníků Kevinem Williamsonem, který u novinky pracuje na stejné pozici a je i tvůrcem.

Temný pohádkový thriller získal přímou seriálovou objednávku loni v listopadu. Přebírá klasické dětské pohádky jako Červená karkulka nebo Tři prasátka a dává jim moderní twist se zasazením do drsných ulic New Yorku. Wesley ztvární Eddieho, drogového dealera a zloděje, který se musí vypořádávat s vlastními závislostmi.

Novou roli získala díky recastingu také Beth Behrs, která mnohým fanouškům stále chybí od dob ukončení 2 Broke Girls. Herečka ztvární hlavní roli po boku Maxe Greenfielda a Cedrica the Entertainera v komedii The Neighborhood, kterou na podzim představí stanice CBS. Behr ztvární Gemmu, manželku Davea (Greefield).

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

milosh
před 17 týdny
Prolínání pohádek s realitou mám vždycky rád a tenhle upír mi taky nevadí,...
Moreene
před 17 týdny
Grimm a Once Upon a Time skončilo, takže zase oprášíme téma a jede se dál, omg.
Alaya
před 16 týdny
Presne moje myšlienky...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY