Facebook Twitter E-mail
17. září 2012

ABC Family a její nové piloty

ABC Family posvětila tři nové piloty. Připojí se tak k již dříve oznámené novince The Fosters, který produkuje Jennifer Lopez a k druhému v létě oznámenému pilotu Socio. Podle viceprezidentky Kate Juergens stanice plánuje posilovat jak svůj dramatický blok, tak i ten komediální. Určitě doufá, že se podaří prodloužit dosavadní řada úspěšných seriálů – Pretty Little Liars (2010), Switched at Birth (2011) a nejmladším Baby Daddy (2012).

A na co se tedy můžeme těšit pokud se hlavounům stanice budou líbit piloty?

Terminales

Je hodinové drama založené na úspěšném mexickém formátu od Miguel Angela Foxe. Sledujeme osudy mladé ženy, které je diagnostikována smrtelná choroba. To sice moc na rodinnou podívanou nevypadá, ale jelikož výkonnou producentkou je Aaron Kaplan (GCB, Terra Nova), tak by se skoro hodilo napsat, že to stejně zruší po první sérii.

Phys Ed

Je půlhodinová komedie natáčená stylem multi-camera (to je ten, co je dělaný převážně ve studiu). Hlavním hrdinou bude bývalá středoškolská sportovní hvězda, která se vrací na svou střední školu, nyní už jako učitel. Záhy zjistí, že kromě něj se tady vůbec nic nezměnilo. Produkci má na svědomí David H. Steinberg (American Pie 2), takže žádná velká sláva se od toho nečeká, ale při troše štěstí by to mohlo nahradit zrušený Greek.

Continuing Fred

A do třetice tu máme další půlhodinovou multi-camerovku. A opět ze školního prostředí (skoro vypadá, že se nechali v Americe inspirovat naším Gymplem a Základkou). Tentokrát tu máme dalšího čerstvého absolventa, lenocha, který svůj životní smysl najde v tom, že učí děcka na místní základní škole. Scénář má na krku Bill Daly (Mike and Molly), tak by to třeba nemusela být ani taková hrůza.

Který z pilotů by podle vás měl dostat šanci?

  • Terminales(12 % — 10 hlasů)
  • Phys Ed(38 % — 32 hlasů)
  • Continuing Fred(50 % — 43 hlasů)
Pro hlasování se musíš přihlásit!
Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
Fruiko
Autor je zakladatelem SerialZone.cz a velkým fanouškem seriálů stanic AMC a FX. Mimo seriálů miluje komiksy, (audio)knihy, vaření, Lego, hádanky a zvrácený humor. Díky tomu všemu potřebuje, aby den měl 30 hodin.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Meimei
hodně dávno
Nic mě nezaujalo :/
Ka-ce-nec-ka
hodně dávno
Z novinek mě taky nic moc nezaujalo, ale ať už neprodlužujou PLL! :D
BeautifulN
hodně dávno
Teda nic moc, ale zahlasovala jsem pro Continuing Fred.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY