Facebook Twitter E-mail
18. září 2012

CWčko hledá novou Buffy

Televizní stanice The CW si totiž objednala scénáře k mysterióznímu dramatu Embrace, postavenému na základě knih od spisovatelky Jessicy Shirvington. Kniha, ze které se bude vycházet, se soustředí na mladou Violet Eden, která zjistí, že je napůl anděl a kromě toho také klíč k vyhrání války mezi padlými anděly a jejich pozemskými ochránci. Autoři scénáře Bill Laurin a Glenn Davis o seriálu říkají, že to je jako kdyby Buffy vrazila do Upířích deníků (jo, něco takového by vážně mohla být švanda).

Embrace ale není jediným chystaným mysteriózním projektem na CW. Již dříve jsme psali o chystaném projektu Copeland Prep, kde se to monstry také jen hemží. Pokud by se oba projekty dostaly na obrazovky, tak by posilnily již dost slušnou mystery skvadru na CW, kde už kralují kluci ze Supernatural a upíři z Vampire Diaries.

Myslíte, že se projektům zadaří a najdeme novou Buffy?

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
Fruiko
Autor je zakladatelem SerialZone.cz a velkým fanouškem seriálů stanic AMC a FX. Mimo seriálů miluje komiksy, (audio)knihy, vaření, Lego, hádanky a zvrácený humor. Díky tomu všemu potřebuje, aby den měl 30 hodin.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ragelly
před 272 týdny
No jelikož to nebylo v letošní pilotové nabídce, tak to asi stanice...
ševča
před 272 týdny
no, že to nebylo hned při nejbližší nabídce pilotů, ještě nic nemusí...
ragelly
před 272 týdny
A já tuším četla, že Wonder Woman je oficiálně mrtvá (když jsem psala...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY