Facebook Twitter E-mail
19. září 2012

Horké zprávy z HIMYM a kdopak se nám objeví v Supernatural?

Zpráva se se zprávou sešla a opět to vypadá na nášup několika seriálových střípků. Tentokrát se zaměříme na známější seriály. A tentokrát je to vážně nářez. Zvlášť u čtení prvního střípku si hodně dobře rozmyslete, jestli se chcete nechat překvapit nebo jestli chcete znát dějové podrobnosti dopředu.

Jak jsem poznal vaši matku (How I Met Your Mother)

Tvůrci Matky Carter Bays a Craig Thomas opět dráždí fanoušky svými zprávami. Tentokrát uveřejnili šest překvapivých zpráv týkajících se osmé řady tohoto seriálu. Zároveň se rozhovořili i o „poslední“ řadě, kterou by měla být prý ta osmá. Jenže jako obvykle v tom je háček – osmá řada HIMYM může být zároveň vůbec první sezónou s více jak 40 epizodami. Tvůrci ale slibují, že osmá řada bude minimálně začátek konce celého seriálu.

Druhou věc, kterou tvůrci fanouškům nabídli, jsou vztahy v seriálu a jejich pokračování. V současné době figurují na obrazovce tři páry – Barney (Neil Patrick Harris) a Quinn (Becki Newton), Ted (Josh Radnor) a Victoria (Ashley Williams) a Robin (Cobie Smulders) a Nick (Michael Trucco). Šťastné páry ale zdaleka nedojdou svého štěstí, protože ani jeden nevydrží pohromadě a všechny tři se rozpadnou. Každý rozchod bude jiný a v současné době se vybírá, jak každý z těchto tří vztahů skončí. A Robin a Barney? Budou mít šanci se znovu dát dohromady? Samozřejmě, že budou. Tvůrci potvrdili, že se dají znovu dohromady a konec poslední sezóny bude jak jinak než jejich svatba.

Celou sezónu se nebude zapomínat ani na dítě Marshalla a Lily. Marvin, kterého mimochodem hrají dvojčata, se bude objevovat více než v jakémkoli jiném seriálu – zároveň si ale prý neutrhne celý seriál pro sebe. Tak uvidíme, kterým směrem bude osmá sezóna nakonec laděná.

Vrátí se Joe Manganiello. Hvězda Pravé krve, která naposledy hrála Brada, Marshallova spolužáka z práv, se objeví v listopadových epizodách. Spolu s ním se jako host objeví Joe Lo Truglio, hvězda MTV show The State.

A jako poslední zprávu tvůrci uvedli, že by v osmé sezóně rádi do seriálu dostali co nejvíce hostujících hvězd, které se už v seriálu objevily. Podle nich by bylo ideální natočit něco á la Seinfeld seinfelda/, kdy se ve finále objevily všechny postavy, které seriálem prošly.

Lovci duchů (Supernatural)

Fanoušci „SG-1“: mohou jásat, protože jejich sci-fi femme fatale, Amanda Tapping se uvrtala do osmé řady duchařského seriálu Lovci duchů. Amanda bude hrát Naomi, podle výkonného producenta Jeremyho Carvera „tajemnou členku úplně nové skupiny andělů.“ Amanda se objeví prvně v sedmé epizodě osmé řady „A Little Slice of Kevin“ a bude se objevovat v průběhu celé řady až do konce sezóny. V osmé epizodě bude navíc hostovat i hvězda M.A.S.H.e Mike Farrell. Osmá řada startuje 3. října.

Ratingy: Revolution

Jako poslední zprávu z těchto střípků přinášíme malé ohlédnutí za seriálem Revolution. Jeho premiéru sledovalo na NBC 11,65 milionu diváků (s ratingem 4,1 ve skupině 18/49), díky čemuž se dostal na druhé místo večera. Notně tomu sice pomohlo to, že následoval po The Voice (13,57 mil. diváků, 0,5 v 18/49, nejsledovanější show večera), ale i tak jde o famózní start a uvidíme, kam se sledovanost, i přes očekávaný pokles v příštích týdnech, posune.

Spolu s tím vás zveme na zítřejší bleskovku, ve které vám přineseme rozhovor s tvůrcem a producentem Revolution, Ericem Kripkem.

To je pro dnešek vše. Dozvěděli jste se něco nového? Co říkáte na osmou řadu Matky a osmou řadu Lovců duchů? Budete je sledovat? Těšíte se?

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
Seraphine313
Autor je občasný článkař/titulkář, podřadný grafik, milovník HTML, závodních her, matematiky a astrofyziky, sarkastik/skeptik/pragmatik, celoživotní STAR WARS fanatik, a v mikrozbytku času i student managementu.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Ree
před 270 týdny
Můžu jenom rýpnutí? Joe z HIMYM a TB je Manganiello :) A 40 dílů Teda? No...
Seraphine313
před 270 týdny
Opraveno... i když zahraniční zdroje ho měly tak, jak tam byl prvně...
reallyreallychildish
před 269 týdny
Mě by se těch 40 dílů možná taky líbilo, kdyby.. Já jsem HIMYM milovala,...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY