30. 6. 2018

Seriálové osudy: Ghosted, Six, Famous in Love

Hned trojnásobné rušení mají televizní stanice na svědomí za poslední dva dny. Vše odstartoval včera Fox, který zrušil svou letošní novinku Ghosted po první sérii. Komedie se s novými epizodami již nevrátí a my máme zase jednu zarážku v tipovačce odškrtnutou.

Nebyly velké šance, že by se seriál mohl vrátit, nicméně stanice vyčkávala s konečným rozhodnutím podle toho, jaké seriál bude mít výsledky, když se vrátí na obrazovky, což se stalo na začátku června. Na konci tohoto týdne však vyprší hercům smlouvy, takže rozhodnutí muselo být již učiněno.

Hodnocení na SerialZone.cz

Oficiálně se loučí také soapka Famous in Love, kterou kabelovka Freeform ruší po druhé sérii. O zrušení se začalo mluvit již před několika dny, ovšem poté zase padlo, že je stále šance na záchranu… která však nepřichází. Seriál s Bellou Thorne v hlavní roli odvysílal finále druhé série 30. května a tato epizoda bude nyní sloužit i jako závěr celého seriálu.

Podle dostupných informací se o třetí sérii uvažovalo, jelikož seriál ve druhé řadě získával epizodu od epizody na popularitě, minimálně co do sledovanosti. Přesto v porovnání s předchozí sezónou byla čísla dole. Stanice požádala streamovacího partnera Hulu o spolupráci při produkci a financování nové řady, Hulu to však odmítlo, proto nové epizody již nevzniknou, a to navzdory cliffhangerům, které konec seriálu přináší.

Hodnocení na SerialZone.cz

Do třetice všeho zlého. To platí u vojenského dramatu Six, které kabelovka History ruší po druhé sérii. Rozhodnutí přichází ještě před odvysíláním kompletní druhé řady, u které stále zbývají čtyři epizody. Ty se v programu objeví podle plánu. Rozhodnutí muselo být urychleno, protože i zde hercům vyprší smlouvy již na konci tohoto týdne.

Six byl pro stanici rekordní, když měl na začátku roku 2017 premiéru. Čísla sledovanosti však letos klesla, a to téměř o 50 procent. Podle zdrojů je právě tohle hlavní důvod zrušení dramatu.

Hodnocení na SerialZone.cz
Další díly seriálu
Líbilo se? Tak to dej vědět světu! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře6zobraz všech 6 příspěvků
pataaaaaa159

pataaaaaa159

Žádná škoda
před 110 týdny
Destinytte

Destinytte

Jooo, FIL si zrušení fakt zaslouží. :D
před 110 týdny
Koldik

Koldik

Od ghosted som mal vacsie ocakavania...
před 110 týdny
Další články k tématu