Facebook Twitter E-mail
20. září 2012

Piloty: Chosen, My Inappropriate Life a Midnight, Mass.

Chosen

Tvůrce a producent fanouškovského klenotu Terminator: The Sarah Connor Chronicles (Terminátor: Příběh Sáry Connorové) Josh Friedman vytvořil nový scénář, který zaujal stanici ABC.

ABC koupilo Chosen, unikátní příběh rodinného boje, teen romantiky a kalifornského zla. Vypráví o tom, jak se život jedné rodiny obrátí vzhůru nohama, když je jejich patnáctiletá dcera označena jako reinkarnovaná prorokyně dávného mysteriózního jihoamerického náboženství. Je z ní mesiáš? Nebo se jedná spíše o temnou konspiraci?

Friedman píše scénář a produkuje spolu s 20th Century Fox TV, kde má tříletou smlouvu.

Kromě tohoto projektu Friedman píše a produkuje pro NBC, tentokrát nepojmenovanou soap operu z prostředí lidsky vypadajících robotů. Zde spolupracuje s Howardem Gordonem (Homeland).

V minulosti své piloty Friednam prodal FOXu, ani jeden z nich (Locke & Key, The Asset) se ovšem nedočkal seriálové objednávky.

My Inappropriate Life

Chelsea Handler se spojila s komediantkou Heather McDonald. Dámy společně vytvoří seriál na motivy nové knihy od McDonald My Inappropriate Life.

Bavička bude v projektu, který odkoupila stanice FOX, hrát hlavní roli. V produkční oblasti bude malé shledání týmu, který stál za Are You There, Chelsea? – Warner Bros. TV, Werner Entertainment a Borderline Amazing.

My Inappropriate Life napsala McDonald spolu s Davou Savel (Will & Grace). Příběh pojednává o zkušenostech s manželem v domácnosti, dvěma syny a asijskou nevlastní dcerou.

Midnight, Mass.

NBC začalo pracovat na projektu Midnight, Mass., dramatickém seriálu založeném na Vertigo komiksech a kreslených příbězích, které vydává DC ENtertainment.

Adaptace se zhostí Evan Daugherty (Snow White and the Huntsman), produkovat budou Warner Bros. TV a Gerber Pictures.

Tvůrce komiksů Midnight, Mass. John Rozum bude konzultantem projektu. Děj pojednává o sofistikovaném, sexy a globálním manželském detektivním páru, který zkoumá nadpřirozené jevy, záhady a kromě toho řeší také jednu z nejstrašidel­nějších věcí vůbec – manželství.

Midnight, Mass. vzniká již podruhé. Poprvé se o projektu mluvilo v roce 2009, kdy se zcela odlišný tým pokoušel dát adaptaci dokupy, taktéž u NBC. Tenkrát se však neobjednal ani pilot.

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

alik01
před 269 týdny
Seriál Chosen vypadá nadějně. Jsem zvědavá, co z toho vypdane.
litllewitch
před 269 týdny
Popisky nevypadají špatně, teď je otázka, co z toho všeho vyleze :).
ševča
před 268 týdny
většina vypadá dobře, ale handler by měla zůstat, kde je. v this means war...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY