Facebook Twitter E-mail
20. září 2012

Lucifer v Revolution, vrah v Grey's Anatomy a jiné střípky

Ďábel v Revolution

Trojice oblíbených herců ze Supernatural (Lovci duchů) se znovushledá se svým bývalým bossem Ericem Kripke.

Mark Pellegrino, Todd Stashwick a Colin Ford budou hostovat v novince Revolution, kterou produkuje právě Kripke.

Pellegrino, který v CWčkovském Supernaturalu hrál samotného Lucifera, ztvární ve třetí epizodě vojenského úředníka. Stashwick (Dracula v „Monster Movie“:) bude pánem drog v šestém dílu. Ford aneb mladý Sam Winchester pak v neposlední řadě bude následující týden vystupovat jako bratr chlapce, kterého unesl velký zlý voják.

K doktorům od kostí

Úspěšný lékařský seriál Grey's Anatomy (Chirurgové) ani zdaleka není hotový s obsazováním nové řady.

Andrew Leeds, který minulou sezónu v Bones (Sběratelé kostí) terorizoval Bootha a Brennanovou jako sériový vrah Christopher Pelant, získal v deváté sérii Chirurgů novou vedlejší roli.

Další podrobnosti ohledně jeho postavy jsou zatím přísně tajné kvůli tomu, aby za žádnou cenu nebyla prozrazena nová dějová linie seriálu. Zatím je jen jasné, že z Leedse nebude ani doktor, ani sériový vrah.

Herec se poprvé objeví v jedné z listopadových epizod.

Nový objev pro Fionu

Třetí série americké verze seriálu Shameless nabývá na objemu. Do seriálu byl nyní obsazen Jake McDorman (Greek). Herec, kterého jsme mohli krom Greeku vidět loni v neúspěšném sitcomu Are You There, Chelsea? bude hrát Mika, který je popisován jako atraktivní, normální chlap. Vtipný, sebevědomý, uvolněný a charizmatický, Mike je nový šéf ve firmě, kde Fiona (Emmy Rossum) pracuje.

Na začátku nové série se Fionin přítel Jimmy přestěhuje do Gallagheru a Fiona brzy zjistí, že jejich vztah není tak naplňující, jak doufala. Možná, že Mike ji v tomto názoru ještě více utvrdí.

Nová série startuje na Showtime 13. ledna.

Nepřestává koukat

Špehování není nikdy dost. CBS to moc dobře ví, jelikož obnovila svou veteránskou reality show Big Brother pro 13. sérii, která se bude vysílat v létě 2013.

Show letos o prázdninách přilákala k obrazovkám v průměru 6,8 milionů diváků za epizodu, a to s ratingem 2.5 v klíčové skupině 18–49 let. Tato čísla jsou velmi dobrá pro letní reality show, a to ani nemluvíme o tom, že hovoříme o dvanáct let staré soutěži.

Finále dvanácté řady se vysílalo ve středu večer.

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

allyska
před 265 týdny
Ty jo, o shameless jsem doteď neslyšela, ale vypadá moc dobře a jestli tam...
Nikuska181
před 265 týdny
Som zvedavá na Marka v Revolution.. Pilot sa mi veľmi páčil a k tomu...
Meimei
před 265 týdny
Upřímně nevím, jak si na všechny ty nové postavy v GA zvyknu.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY