30. 7. 2018

Novinka pod lupou: In the Long Run (Sky One)

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název In the Long Run
Žánr Komedie / Retro
Stanice Sky One
Premiéra 29. 3. 2018
Vysílání celá série je venku
Délka pilotu 22 minut
Předskokan
Konkurence
Tipovačka

O čem to je?

Rodinka Easmonů žije v roce 1985 v Londýně svým tichým spořádaným životem. To se změní ve chvíli, kdy se k nim nastěhuje příbuzný ze Sierra Leony. Komedie je inspirována skutečnými zážitky a vzpomínkami Idrise Elby a sleduje Wlatera a Agnes Easmonovy, kteří se přestěhovali ze Sierra Leony před třinácti lety. Od té doby tvrdě pracují, aby platili účty, vychovali správně syna Kobnu a podporovali svou rodinu, která zůstala doma.

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

Idris Elba má ve světě britských seriálů své stálé místo. Proto když jsem viděla, že zde je tvůrce a ztvárňuje hlavní roli, tak jsem byla natěšená, co z toho vyjde. A výsledek? Jedno z největších zklamání sezóny.

Seriál se mi vůbec, ale vůbec netrefil do vkusu. Je hodně specifický, přijde mi, že se zaměřuje na velmi úzké publikum, takže sedne málokomu. Nedokážu přesně říct, čím to konkrétně je, jestli retro zasazením, zvláštními postavami nebo nevšedním typem humoru… nebo možná kombinací všeho dohromady. Docela by mě zajímalo, jestli se pilot, potažmo i celá série někomu z vás líbila, koho třeba Elba dokázal taky nalákat ke sledování.

Příběh byl hodně slabý a nepřišel mi ani trošku vtipný. Naděje jsem proto vkládala do postav, nicméně bohužel ani ty nedokázaly zajmout. Vlastně už si zpětně ani nevzpomínám, kdo všechno tady vlastně vystupoval, a to se mi nestává moc často. Pilot nejen, že mě nenalákal k dalšímu sledování, ale právě naopak mě od něj spolehlivě odstrašil. Celý díl se neskutečně táhnul a přišlo mi, že se konce snad nikdy nedočkám. Ani slavné jméno mě nedonutí, abych si zapnula další díl.

Procenta má seriál jen za to, že jsem v poslední době viděla ještě horší kousky.
  • postavy
  • nevtipnost
  • zklamání po velkém očekávání
20 %
Mé hodnocení
ragelly

Dáte novince šanci? Zaujal vás popis nebo trailer? Nebo si počkáte až na více ohlasů a podle toho se rozhodnete, zda sledovat?

Další díly seriálu
Já rád sdílím, on rád sdílí, ty rád sdílíš! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře1zobraz příspěvek
Exredaktorka

Exredaktorka

Tak jsi asi byla jediná, kdo se k tomu dokopal. :D
před 89 týdny
Další články k tématu