Facebook Twitter E-mail
31. července 2018

Timeless získává závěrečný film

Stanice NBC letos podruhé zrušila své nadpřirozené drama Timeless, což vyvolalo velmi negativní reakce ze strany fanoušků. Ihned od zrušení se mluvilo o potenciálním filmu, který by příběh zakončil. Tvůrci totiž ihned po zrušení, které bylo oznámeno před odvysíláním finále druhé sezóny, varovali diváky, že seriál skončí neuspokojivě a velkým cliffhangerem.

Nyní je tu alespoň částečná útěcha. Film dostal oficiálně zelenou. Během zimních svátků se bude vysílat dvouhodinové finále, které příběh uspokojivě zakončí.

„Ačkoliv bychom si přáli, aby mohlo vzniknout dalších tucet dílů Timeless, tohle je hned druhá nejlepší věc, která se mohla stát,“ prohlásili tvůrci a producenti seriálu Shawn Ryan a Eric Kripke v oficiálním vyjádření. „Jsme nadšeni, že se vydáme na poslední dobrodružství. My, studio, stanice, herci i štáb do toho jdeme z jediného důvodu: fanoušci. Protože si to zaslouží. Protože oni tohle umožnili a my jim děkujeme za jejich vášeň, podporu a helikoptéry. Tak co? Chcete, aby se Rufus vrátil, nebo jak?!“

Po zrušení seriálu produkční studio začalo Timeless nabízet jiným stanicím a streamovacím službám, nicméně k jeho převzetí nakonec nedošlo. Film tak bude znamenat definitivní zakončení tohoto příběhu.

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Jenny17
před 38 týdny
Tak se to zakončí doufám, protože pak nechávají vše otevřené a žádný pořádný...
LucyM98
před 38 týdny
Já jsem ráda. Seriál mě už skoro nudil, tak jsem ráda, že se to zakončí filmem...
STOUPA
před 37 týdny
To je hodno následování.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY